Systemy erp, jakie ?

Systemy erp, jakie ?

Cześć.

Znacie dobry system ERP do zapasów magazynowych oprócz Subiekta? Chciałbym moim pracownikom kupić inny system, który będzie łatwiejszy w obsłudze.

Kazdyy02

Posty: 13

 
Planowanie zasobów przedsiębiorstwa to obecnie bardzo popularny temat. Coraz większa ilość systemów ERP ma moduł przygotowany na każdy etap procesu zakupowego, także z pewnością znajdziesz odpowiedni system do Twoich potrzeb.

Ciszewe2

Posty: 17

 
Dzień dobry.

Do rozwiązań sklepów internetowych głównie używany jest Subiekt, jednakże gdy masz bardziej rozwinięty sklep łącznie z obsługą po-sprzedażową to może nie wystarczyć.

AGDDDy1

Posty: 17

 
Oby wyszło na Twoje. Ja nie korzystałam nigdy z innego programu niż Subiekt, więc nie mogę Ci doradzić.

Kuniarz

Posty: 17

 
Spróbuj wpisać w Google, to co Cię interesuje. On jest zawsze skarbnicą wiedzy :-)

mobista

Posty: 13

 
Każdy system ma swojego zwolennika, a Ty podałeś za mało wytycznych, aby na ich podstawie wysnuć jakieś wnioski.

Mamcia45

Posty: 12

 
Większość firm zatrudniających od stu pracowników zatrudnia grupę programistów a oni piszą CRM pod Ciebie. Większość firm poniżej 100 pracowników radzi sobie z systemami dla mas. Tak wygląda statystyka w branży.

latynos44

Posty: 14

 
Witaj.

Trochę mało danych podałeś żeby móc cokolwiek Ci doradzić. Opisz troszkę bardziej szczegółowo to, co chcesz uzyskać. Nie musisz zdradzać nazwy firmy czy tajemnic firmowych, ale muszę wiedzieć co nieco, aby wiedzieć co polecić :-)

drillmod

Posty: 24

 
Szczerze… to jest tyle teraz tych programów, że z pewnością coś znajdziesz. Ja akurat nie jestem z działu księgowości dlatego nawet nie będę próbować Ci pomóc.

Warto w takich momentach skorzystać z Google.

bmw316

Posty: 13