odbitki M1, dobra firma ?

odbitki M1, dobra firma ?

Dzień dobry. Przeglądam oferty zdjęć do dokumentów w Nowej Hucie i nie wiem, jakiego fotografa wybrać. Może robiliście zdjęcie do dowodu i jesteście zadowoleni? Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

Trener

Posty: 1

 
Coraz gorzej w tej dziedzinie. Nie ma się czym zachwycić. Też będę musiała poszukać wywoływania zdjęć w Krakowie, dlatego poczekam aż dacie znać :) czekam z niecierpliwością.

Elektros

Posty: 6

 
Mam w planach spróbowania sił w zdjęć. Tak na poważnie. I na pewno przydadzą się wówczas dobrej jakości odbitki. Polecajcie jeszcze więcej miejsc w Krakowie, bo jak na razie widzę tylko kilka ofert. Jak już płacić i korzystać z usług, to na pewno w jakimś profesjonalnie działającym studiu fotograficznym.

wacek56

Posty: 13

 
Korzystam z odbitek w M1. Jak dla mnie jest tu jakość i szeroki zakres dodatkowych usług. Poleciła znajoma, jaka dość w wielu przypadkach korzysta z takich usług, albowiem sama zajmuje się fotografią. Cennik mają równie okej.

Haze89

Posty: 13

 
A robią tam też fotografie do dokumentów? M1 mam blisko, więc całkiem fajnie. Muszę zrobić zdjęcie do dowodu i przydałoby się też do paszportu. Cena nie ma dla mnie znaczenia. Mogą wziąć jak dla mnie podwójną stawkę, byleby była jakość i żebym nie musiała się wstydzić fotki przed innymi ;) Może jeszcze ktoś poleci jakiś porządny punkt?

Mant56

Posty: 17

 
Ekstra. Na pewno zapoznam się z ich ofertą, bo nie orientuję się w tej branży nic a nic :) Rzadko robię odbitki, dlatego na pewno udam się do M1. Dziękuję za poradę. Nie ma to jak skorzystać z oferty z polecenia.

Knopek

Posty: 34

 
To link do strony naprawdę profesjonalnego laboratorium fotograficznego w Nowej Hucie http://fotograf-m1.pl. Tu od bardzo dawna wywołuję zdjęcia i nigdy się nie zawiodłam. Zawsze mogę też liczyć na szybką obsługę.

Sagerrak

Posty: 5

 
Liczyłem na zdecydowanie więcej ofert odbitek w Nowej Hucie. Zwykle nie wywołuję zdjęć, ale jak co do czego przyszło, to ja również miałem dylemat, któremu miejscu zaufać :D

Szaddam

Posty: 23

 
O to widzę, że coś dla mnie dokładnie :) Jak szukałem wywoływanie zdjęć w Nowej Hucie, musiałem przeoczyć to miejsce. Czeka mnie duża ilość odbitek, dlatego muszę mieć na uwadze tylko dobrze opiniowane punkty.

warter88

Posty: 5

 
Jak są dobrzy, to zapewne będzie trzeba troszkę poczekać :), bo mają dużą ilość klientów. Nie polecam tych ekspresowych punktów, bo tam nie skłaniają się ku jakości :) Jak zależało mi na faktycznie dobrych odbitkach, udałem się do M1. Tam mają fachowe laboratorium fotograficzne. Zawsze niesłychanie miła obsługa.

zooazool

Posty: 4