Za ile zrobię sesję zdjęciową?

Za ile zrobię sesję zdjęciową?

Cześć, niedługo zamierzam wziąć wesele, zaczynamy pomału wszystko szykować i zamykać w całość. Zależy mi na odnalezieniu doświadczonej osoby, jaka zrobi nam przepiękne zdjęcia i uchwyci wszystkie znaczące momenty w tym dniu. Znacie może dobrego i godnego polecenia fotografa? Będę wdzięczna za informacje.

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Dresik

Posty: 17

 
Cześć, wiele moich znajomych korzystało z usług fotografa Jakub Kodym, spisywał się on genialnie w swojej roli i robił wspaniałe fotografie na weselach. Ma on również własne stronę w Internecie http://fotografujemy.net/blog-3/ i dzięki temu będziecie mogli otrzymać namiary na daną osobę. Ja jak będę brała wesele to na pewno on będzie moim fotografem.
Polecam.

Sarever

Posty: 19

 
Cześć, wiecie gdzie zrobię bardzo dobrą sesję fotograficzną? Zależy mi na rozsądnej cenie i dlatego zwracam się do was z prośbą. Jeśli korzystaliście z takich usług i spodobała wam się sesja i efekt końcowy to bardzo proszę podajcie namiary na daną osobę, będę gigantycznie wdzięczna.

Dziękuje serdecznie.

freezyear

Posty: 16

 
Hejka, niesłychanie proszę o informacje na temat pana Jakuba Kodyma, gdyż słyszałem, że jest idealnym fotografem od znajomych, ale nie jestem w stu procentach przekonany. Mieliście z nim przyjemność współpracować? Jak się spełnił w roli fotografa ślubnego? Polecacie jego usługi czy raczej odradzacie? Bardzo zależy mi na waszej opinii.

Z góry dziękuję za wsze wypowiedzi na dany temat.

_QuaTTrO_

Posty: 19

 
Witam, niesłychanie zależy mi na porządnej jakości zdjęciach podczas mojego ślubu zatem poszukuję fotografa z niesłychanie profesjonalnym sprzętem. Znacie może taką osobę? Bardzo zależy mi na tym aby jego zdjęcia były niesłychanie porządne i udane. Jak możecie to polećcie mi kogoś takiego, będę niesłychanie wdzięczna za wszelkie informacje.

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Knopek

Posty: 34

 
Dzień dobry, moja mama kiedyś zamawiała fotografa na wesele koleżance i trafiła w dziesiątkę, ponieważ fotografie są cudowne. Fotograf wziął niesłychanie rozsądne pieniądze za sfotografowanie ceremonii i zabawy późniejszej. Także sprawcie fotografa w Zamościu. Może akurat wam też przypadnie do gustu.

Pozdrawiam i życzę udanych poszukiwań.

Antekkk

Posty: 27

 
Witam serdecznie, mogę wam polecić bardzo dobrego fotografa w Zamościu, jest on faktycznie porządny, słyszałem to od wielu ludzi, jakie korzystały z jego usług. Moja córka robiła sobie u niego sesję fotograficzną, tematyczna i wyszła zniewalająco piękna. Polecam go bardzo.

Będziecie pod wielkim wrażeniem jak zobaczycie siebie na takich zdjęciach.

HiT92

Posty: 16

 
Cześć, mój wujek ma znajomego fotografa i wielokrotnie jest on na różnych rodzinnych spotkaniach i robi nam zdjęcia. Mieszka w Zamościu, robi znakomite zdjęcia, zarówno mogę go wam polecić. Posiada niezwykłe umiejętności, fotografowanie jest dla niego czymś więcej niż pracą, można to ujrzeć przeglądając jego zdjęcia.

Polecam.

Dragon

Posty: 16

 
Witam,
poszukuje również fotografa na ślub i podobnie jak pan wyżej nie mam pojęcia jakiego mam wybrać ponieważ nigdy nie korzystałem z takich usług. Polećcie mi dobrego i profesjonalnego fotografa, takiego, który nie zrobi lipy.

Z góry dziękuję za informacje i czekam z niecierpliwością.

Jacuś

Posty: 21

 
Witam, poszukuje dobrego fotografa na wesele mojej córki. Ona ma tyle zajęć, że mnie o to poprosiła. Chcę aby fotograf był niesłychanie doświadczony i aby robił naprawdę dobre zdjęcia, jakie będą radować nasze oczy przez dużo lat i przywoływać wspomnienia. Zależy mi również na rozsądnej cenie za daną usługę. Proszę was o informacje i dane kontaktowe do takiej osoby.

Z góry dziękuje wam za fatygę.

Bwoy-Yo

Posty: 10