fotografia ślubna sopot, szukam !

fotografia ślubna sopot, szukam !

Szukamy usług artystycznej fotografii ślubnej najlepiej w Gdańsku, albo z okolic. Dokładnie na 2018 lipiec. W sumie jak każdy chyba wymagamy dobrego fotografa, który ma jakąś super konwencję :)

Wielkii3

Posty: 2

 
Rzetelny fotograf ślubny z trójmiasta http://fleetingmoments.pl/fotografia-slubna-trojmiasto-gdansk-gdynia-sopot/. Nic dodać, nic ująć. Kontaktujcie się w miarę wcześnie :D

hammlot

Posty: 3

 
Widzę stale te same dylematy :) Kochani najlepiej odnaleźć doświadczonego fotografa ślubnego, który dopasuje wam coś nadzwyczajnego. Jeżeli chodzi o Trójmiasto nie ma problemów ze znalezieniem dobrych propozycji. Trzeba poświęcić trochę czasu i już.

apepsi1983

Posty: 20

 
Koniecznie trzeba się spotkać osobiście i porozmawiać. Wtedy też można poprosić o pokazanie innych zdjęć ślubnych niż na stronie. W Trójmieście nie ma problemu ze znalezieniem dobrego fotografa. Są i tacy, którzy tu dojeżdżają na życzenie. No ale wtedy trzeba wziąć pod uwagę, że będzie nieco drożej.

Himu87

Posty: 10

 
Nadmorski krajobraz na plener polecam każdemu. Pięknie wychodzą fotografie ślubne w Gdyni, ogólnie właśnie w tych klimatach. Są nie ulega wątpliwości inne super miejsca, ale to jest szczególne. Jak ktoś ma życzenie mogę podesłać kilka swoich do obejrzenia :)

Kitas

Posty: 9

 
Też robiliśmy zdjęcia ślubne w Trójmieście. Plener taki trochę skakany, niemniej jednak właśnie taki zaproponował nam fotograf, z czego oczywiście jesteśmy bardzo wdzięczni i zadowoleni. To prawda, że morze znakomicie nadaje się na tło sesji plenerowej.

anjopal67

Posty: 17

 
Koniecznie trzeba się spotkać osobiście i porozmawiać. Wtedy też można poprosić o pokazanie innych zdjęć ślubnych niż na stronie. W Trójmieście nie ma problemu ze odszukaniem dobrego fotografa. Są i tacy, którzy tu dojeżdżają na życzenie. No niemniej jednak wówczas trzeba wziąć pod uwagę, że będzie nieco drożej.

Wariat

Posty: 7

 
Nadmorski krajobraz na plener polecam każdemu. Pięknie wychodzą zdjęcia ślubne w Gdyni, ogólnie właśnie w tych klimatach. Są oczywiście inne super miejsca, ale to jest szczególne. Jak ktoś ma życzenie mogę podesłać kilka swoich do obejrzenia :)

qbencjusz

Posty: 12

 
Z polecenia najlepiej, bo tak szybciej, ale poza tym pewniej. Nie do końca byłbym pewien, że tak dużo mamy profesjonalnych fotografów w Gdańsku. Szukamy kogoś z mega doświadczeniem. Pasja owszem, ale też ugruntowana pozycja zawodowa się liczy. Inaczej być nie może :D

namok

Posty: 12

 
Też mamy zamiar zamówić taki reportaż, bowiem to idealna pamiątka. Jednak na razie też szukamy kogoś konkretnego od zdjęć ślubnych w Gdańsku. Chyba dojeżdżają nieco dalej? Mam taką nadzieję, bowiem w trójmieście trudno o wolne terminy :( Zwłaszcza na czerwiec i lipiec. Polecacie kogoś może?

Damiano

Posty: 14