fotograf niepodległości, znacie ?

fotograf niepodległości, znacie ?

Potrzebne mi jakieś sprawdzone foto studio? Kogo polecacie w Warszawie? Zależy mi na najwyższej jakości usług.

WacDEC

Posty: 1

 
A odbitki? Też byłoby fajnie, gdyby się przykładali. Jak dotychczas nie miałem sposobności znalezienia dobrego foto studia, w którym zrobiliby mi je profesjonalnie. Jeszcze nigdy nie byłem zadowolony w 100% z efektów. Może jak kogoś dokładnie polecacie, to dajcie znać. Chętnie skorzystam z jakościowych usług.

codePerformance

Posty: 7

 
Polecam foto studio przy Polach Mokotowskich. Tam masz pewność co do jakości usług bez różnicy, którą wybierzesz. Wykonywałam tam już niejeden raz odbitki i to nie tylko cyfrowe. To zakład od lat na rynku. Ma renomę. Polecam.

Odi

Posty: 8

 
Z tego, co się orientuję, to fotograf na Niepodległości jest całkiem okej. Mają dość szeroką ofertę również zdjęcia na gadżetach. Dla mnie najważniejsza jest cena przy większej ilości zdjęć do wywołania. Korzystam z jednego punktu od lat i nie narzekam. Mam nawet rabat ;)

johncena67

Posty: 8

 
Można się jeszcze zapoznać z opiniami na temat studio 156. Z własnego doświadczenia polecam, bowiem sprawiałam u nich dużo zdjęć. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Polecam, bo to sprawdzony zakład foto.

Robuś

Posty: 21

 
foto-studio158.pl tu masz link do sprawdzonego studia fotograficznego. W foto studio 156 zapewniają usługi wysokiej jakości. Miałem kłopot z wywołaniem starych fotografii. Tu posiadają wyśmienitym sprzętem. Mam nadzieję, iż pomogę poleceniem tego studia. Pozdrawiam.

jaserek5

Posty: 12

 
To muszę sprawdzić, bo zależy mi na sesji narzeczeńskiej :D To byłaby kapitalna pamiątka zamiast sesji ślubnej. Wiem jednakże, iż jak jest dobre foto studio, to normalnie jest stale zajęte :( Nie mają terminów. Może sprawdzę na tych Polach Mokotowskich, bo tu mają dość dobre opinie.

Sylfa

Posty: 11