Zdjęcia do dokumentów kraków - POMOCY!!!

Zdjęcia do dokumentów kraków - POMOCY!!!

Kochani, gdzie robiliście i jesteście zadowoleni ze zdjęć do dokumentów w krakowie? Niesłychanie zależy mi na naprawdę dobrej jakości, cena nie gra roli. Piszcie, mam niezbyt dużo czasu.

Chętnie obejrzałabym również efekty na zdjęciach.

krysian6

Posty: 13

 
Widać, że pomału wszystko zaczyna się dobrze dziać. Wreszcie spasowałem sobie laboratorium fotograficzne w krakowie, które potrafi spełnić moje oczekiwania względem fotek. Jak nie ma porządnych maszyn, to nic nie zdziała. Teraz rzetelnie i nowocześnie oznacza z wyśmienitym sprzętem. Tutaj tak jest, wobec tego należałoby korzystać z ich usług.

Pendrzeec

Posty: 12

 
Nie marudźcie. Teraz jeśli chodzi o dobre laboratorium fotograficzne w krakowie, nie ma problemu. Często wywołuje zdjęcia i nie tylko w jednym miejscu. Nigdy nie było tak, żebym się zawiódł. Zresztą jak wchodzisz do punktu, to widzisz z kim masz do czynienia.

Antekkk

Posty: 27

 
Jeśli chodzi o wysokiej jakości zdjęcia do dokumentów w krakowie to tylko u tego fotografa http://fotograf-m1.pl.

Gorąco polecam, zawsze korzystam z jego usług.

Zobaczy12

Posty: 13

 
Nie marudźcie. Teraz jeżeli chodzi o porządne laboratorium fotograficzne w krakowie, nie ma problemu. Wielokrotnie wywołuje zdjęcia i nie tylko w jednym miejscu. Nigdy nie było tak, żebym się zawiódł. Zresztą jak wchodzisz do punktu, to widzisz z kim masz do czynienia.

bogdan66

Posty: 24

 
Takich fotografii do dokumentów, które zrobiłem w nowej hucie mogę sobie pogratulować. Są w końcu ok. Nie wiem, czy to zasługa mojej twarzy czy fotografa? :)

Gucio

Posty: 12

 
Kiedyś też zależało mi na znalezieniu fachowo laboratorium fotograficznego z nowej huty. Korzystałam z ich usług kilkakrotnie, albowiem miałam wymagające zlecenie. Spisali się na medal.

BMGMIREK

Posty: 24

 
Ja też od lat korzystam z kodak expres kraków. Nigdy się nie zawiodłam. Nigdy nie musiałam cierpieć z powodu niskiej jakości fotek, na których bardzo mi zależało, dlatego nie zmieniam i nie szukam nikogo innego.

Ptaszyna

Posty: 8

 
Najgorsze jest robienie zdjęć do dokumentów. Ostatnio nieźle się naszukałam, żeby znaleźć kogoś z krakowa. Mniejsza z tym, znalazłam właśnie tego fotografa, czytałam opinie i zdecydowałam się na niego. Nie żałuję, wręcz przeciwnie wszystkim gorąco polecam. Zdjęcionka śliczniutkie, obsługa na medal.

pirat777

Posty: 9

 
Tak jest. Zresztą usługi takie nie są tanie, a rzetelne i nowoczesne laboratorium fotograficzne w krakowie, to nie jakaś nowość. Trzeba być jednak ostrożnym i zanim pierwszy raz się zdecyduje, to trochę o gościach poczytać.

iwanme

Posty: 26