Potrzebuje korzystnego kredytu samochodowego ?

Potrzebuje korzystnego kredytu samochodowego ?

Witam forum.

Interesuje mnie obecnie oferta leasingowa dedykowana małym przedsiębiorstwom. Prowadzę niespory zakład i żądam w zasadzie jednego auta dostawczego. Kogo moglibyście mi polecić z firm oferujących leasing?

KKatia

Posty: 20

 
Mam troszkę doświadczeń z leasingami różnorakiej maści. Miałem w leasing osobowe, potem dostawcze. W sumie z siedem samochodów. Jeśli miałbym polecić jakąś konkretną ekipę, jaka w kraju dobrze obsługuje leasing to chyba bym Ci podrzucił http://www.cls.pl. Bardzo sprawna firma. Zawsze są w stanie dopasować warunki do indywidualnych potrzeb, po prostu – elastyczna propozycja.

zwc18

Posty: 16

 
Nie wiem jeszcze jaką ofertę kredytową wybrać. Mam już na oku nawet konkretny samochód, natomiast troszkę mam stracha przed podpisaniem umowy kredytowej. Chętnie też poczytam wasze opinie, może znajdę coś dla siebie.

Dzięki za taki wątek!

Alexiii

Posty: 16

 
Uuu mój pierwszy leasing to jeszcze lata 90. ubiegłego wieku. To w Warszawie dopiero raczkowało. Teraz takich firm jest na pęczki, naprawdę trudno się zdecydować. Trzeba sprawdzać, porównywać, cisnąć tych agentów o każdy szczegół. Kto pyta ten w końcu nie błądzi.

Pozdrowienia ślę!

Jacusiński

Posty: 15

 
Ja to na samo słowo – kredyt, reaguję lekkim stresem:p To chyba przez tę hipotekę. Tak szczerze, to już wolę sobie kupić troszkę gorsze auto, lecz zapłacić za nie z góry gotówką i mieć potem luz. Doskonalsze to niż się stresować, czy rata zapłacona, czy odsetki narosną itd. No, lecz wiadomo – co kto lubi.

Pozdro!

Adi666

Posty: 14

 
Mam mieszane uczucia, jeśli chodzi o ubezpieczenia samochodowe. Na obrazku to wszystko ładnie wygląda, zaś jak się wejdzie w szczegóły, albo poczyta drobny druk to się okazuje, że wcale te zniżki nie są takie okazałe. Moim zdaniem, OC powinno być zdecydowanie tańsze, bowiem tak to jest zwyczajny wyzysk i tyle...W szczególności fachowi kierowcy powinni być niezwyklej doceniani.

Jasia12

Posty: 22

 
Mam parę pomysłów, jeśli chodzi o porządny leasing. Parę firm już stestowałem na swojej skórze:P Nie zawsze były to pozytywne doświadczenia – niestety. Dzisiaj korzystam z oferty firmy www.cls.pl i ich akurat mogę polecić. Oferta szyta na miarę. Tego brakuje na rynku. Warunki dopasowane do potrzeb i możliwości klienta. W zależności od tego czy masz mały, czy średni biznes, czy dopiero zaczynasz, czy jesteś już uznaną marką – taki pozyskasz leasing.

Bunys

Posty: 19

 
Powiem szczerze, iż właśnie planuję wziąć kredyt na jakiś lepszy samochód. Nawet jak sprzedamy swojego starego, wysłużonego Opla, to i tak nam będzie dużo jeszcze kasy brakować. Na stare lata, należałoby byłoby zakupić sobie lepszy wóz, żeby wygodnie wozić zmęczone życiem kości :) Pozdrawiam serdecznie!

fidelio

Posty: 17

 
Leasing, kredyt na samochód – każda opcja jest dobra, przede wszystkim jak się prowadzi biznes i po prostu trzeba mieć auta, żeby ogarnąć sprawy. Mnie osobiście niezwyklej spodobała się oferta kredytowa, otrzymałem korzystne warunki, natomiast z tego co widzę, bardzo sporo moich kontrahentów ma auta w leasingu i też nie narzekają.

jajosz12

Posty: 17

 
Jeżeli miałbym coś doradzić odnośnie kredytów, to warto też sprawdzić różne fora, popytać znajomych, zaś nawet odwiedzić konkretne firmy, zobaczyć jak się tam zajmują klientem. Wiele można się dowiedzieć na takiej – wizytacji :)

Powodzenia w poszukiwaniach!

Sebo

Posty: 18