tłumacz angielski wrocław, znacie?

tłumacz angielski wrocław, znacie?

Jeżeli znacie jakieś rzetelne biuro tłumaczeń angielskiego we Wrocławiu, czekam. Liczę na pomoc, bo materiały, które mam do przetłumaczenia, wymagają fachowego podejścia. Z góry dziękuję.

Fanatyk

Posty: 3

 
Jeśli chodzi o tłumaczenia z angielskiego w Warszawie i potrzebujesz ich w ramach prowadzenia biznesu, to nie polecam osób prywatnych. Nie wiesz, z kim masz do czynienia. Ja bym nie ryzykował, bo tylko profesjonalne biuro zapewnia ci poufność danych.

emkaer

Posty: 22

 
Jeżeli zależy Ci na naprawdę sprawdzonym tłumaczu angielskiego w Warszawie, polecam to biuro https://erin.pl. Oferują tłumaczenia specjalistyczne, przysięgłe i normalne w porządnej cenie.

audi80

Posty: 10

 
Mnie też przydałoby się jakieś rzetelne biuro tłumaczeń najlepiej we Wrocławiu. Niejednokrotnie potrzebuję na prędko odszukać tłumacza i wówczas mam problem :)

Zombisztajn

Posty: 21

 
Co sądzicie o współpracy z tłumaczem angielskiego? Poszukuję tanich usług, wobec tego pomyślałam, iż w przypadku regularnych zleceń, biuro jest w stanie obniżyć cenę. Tak czy w przeciwnym wypadku , widzę, iż polecacie tutaj biura z Warszawy. Zadzwonię, zapytam. Fajnie, iż jest takie zainteresowanie tematem.

abb121s

Posty: 21

 
Mam nadzieję, że znajdzie się tutaj więcej osób, które polecą jakieś profesjonalne biuro tłumaczeń. Angielski nie jest moją mocną stroną :D Też często potrzebuję tłumacza, najlepiej, gdyby nie był za drogi.

Rimano

Posty: 23

 
Jak ktoś poszukuje tłumacza angielskiego, to piszcie. Mam doświadczenie we współpracy z kilkoma biurami we Wrocławiu, dlatego mogę podszepnąć, komu warto zaufać i które biuro ma rozsądne ceny :)

MaszWielkosc

Posty: 23

 
Tłumaczenia w Warszawie to naprawdę drogie usługi, wobec tego poszukuję osób prywatnych, które zajmują się takimi usługami. Chodzi o tłumaczenie korespondencji firmowej. Znacie kogoś? Polecacie?

namok

Posty: 14

 
Mam pomysł. Piszcie tutaj opinie na temat tłumaczeń w Warszawie. Kogo polecacie? Komu warto powierzyć znaczące dokumenty, o cenach, itd. Warto sięgnąć z szanse, skoro i tak utworzył się tutaj wątek w tym temacie. Dzisiaj też poszukuję rzetelnego biura i jak tylko coś znajdę, dam znać. Pozdrawiam.

enriquess

Posty: 11

 
A co w sprawie jakości tłumaczeń? Potrzebuję przetłumaczyć sporą ilość dość istotnych dokumentów, wobec tego pewnie będzie mi potrzebny tłumacz przysięgły. Nie chcę natknąć się na biuro tłumaczeń we Wrocławiu, jakie tylko reklamuje się, iż jest profesjonalne.

Worms

Posty: 9