Szukam salonu fryzjerskiego w Cieszynie ?

Szukam salonu fryzjerskiego w Cieszynie ?

Witam. Mam pytanie, gdzie wykonać makijaż permanentny w Katowicach? Ofert jest za wiele, więc pomyślałam, że może skorzystam z czyjegoś polecenia. Jak coś to piszcie kochane. Nie ulega wątpliwości dziękuję.

zbychu6

Posty: 3

 
Też odnalazłam dobrego fryzjera w Cieszynie właśnie blisko siebie. Jak mam przejeżdżać przez całe miasto, żeby dojechać do dobrego salonu, to odpada. Wolę mieć coś sprawdzonego pod nosem :) A tak też się da. Choć pewnie zakres usług w takim renomowanym jest większy.

Fanatyk

Posty: 7

 
Podoba mi się pomysł z makijażem permanentnym. Sprawdzałam w Katowicach robią go w wielu gabinetach. Ale żebym była pewna, to jednak potrzebuję zdecydowanie więcej informacji. Chyba po prostu udam się do salonu, żeby porozmawiać

Kitas

Posty: 6

 
Koniecznie i to szybko :) Również szukam dobrej kosmetyczki w Katowicach. Mam nadzieję, że jakimś sposobem uda mi się zlikwidować rozstępy, których mam już serdecznie dość.

innaret

Posty: 14

 
Ta oferta każdej z was przypadnie do gustu. Osobiście to właśnie tutaj robiłam makijaż permanentny w Katowicach http://www.stepienkosmetyka.pl i jestem bardzo zadowolona z efektów. Jakość, jakość i jeszcze raz jakość. Poza tym bardzo miła obsługa. Szczerze polecam.

labuh

Posty: 3

 
Salon salonowi nierówny. Wobec tego najlepiej samemu odnaleźć dobrego fryzjera w Cieszynie. Z polecenia owszem, ale nie do końca może nam się podobać to, co innym. Najlepiej na własnej skórze ;)

Rafałek34

Posty: 3

 
Dzięki za podpowiedzi. Teraz mniej więcej wiem, gdzie udać się do dobrego fryzjera w Katowicach. Tak jest o dużo prościej :) Mam nadzieję, iż w końcu będę miała swojego zaufanego fryzjera.

francuzz

Posty: 6