salon kosmetyczny w Krakowie, jaka firma ?

salon kosmetyczny w Krakowie, jaka firma ?

Witam. Potrzebuję pomocy. Zależy mi na porządnej jakości zabiegach kosmetycznych. Potrzebna mi po prostu zaufana kosmetyczka w Krakowie. Jeśli korzystacie z usług i jesteście zadowolone, to bardzo dziękuję za nakaz i pomoc.

ilor45

Posty: 1

 
To jest dobry salon kosmetyczny w Krakowie www.munecakrakow.pl. Mają szeroką ofertę zabiegów, niezmiernie dobry sprzęt i zaufanych kosmetologów. Pierwszy raz myślałam, iż zapłacę w takim miejscu niemałą sumkę :), ale nie. Cennik mają w sam raz, żeby korzystać z usług regularnie. Polecam.

seweryn

Posty: 7

 
Też słyszałam, że Muneca to fachowe miejsce. Znajoma tam chodzi na makijaż. Podobno bardzo miła atmosfera, a jak potrzebny jest zabieg, to konsultują i radzą. Zachorowałam na peeling kawitacyjny i chyba też się umówię.

Kobitka22

Posty: 6

 
Najlepsze efekty zabiegów są rzeczywiście wtedy, gdy wykonuje je dobra kosmetyczka w Krakowie. Nie bez powodu nie zmieniam swojej, bo jest doświadczoną osobą, która zna się na swoim zawodzie. Jestem zadowolona, ponieważ w końcu moja skóra zaczęła wyglądać na zdrową, a ja czuję się atrakcyjnie.

TomekK

Posty: 11

 
Ja robiłam w Muneca i jestem zadowolona. Oni robią mikrodermabrazję diamentową. Wszelkie przebarwienia zniknęły, jak ręką odjął. Polecam. Mają dobry profesjonalny sprzęt, zatem efekt jest po prostu wow.

Boss

Posty: 12

 
Też słyszałam, iż Muneca to doświadczone miejsce. Znajoma tam chodzi na makijaż. Podobno bardzo miła atmosfera, a jak niezbędny jest zabieg, to konsultują i radzą. Zachorowałam na peeling kawitacyjny i chyba też się umówię.

wigry00

Posty: 10