Serwis laptopów Dell, dobra firma ?

Serwis laptopów Dell, dobra firma ?

Niezbędny mi pilnie serwis laptopów Lenovo. Niekoniecznie stacjonarny, bowiem i tak chciałbym sprawę załatwić poprzez internet. Konieczna mi szybka i bez wątpienia skuteczna usługa naprawy. Jak coś to piszcie.

lalunia333

Posty: 6

 
Dla mnie ma być niedrogo. Wiem, że niektórzy usługodawcy po prostu przesadzają z cenami. Porządny serwis laptopów Asus nie zrujnuje ci budżetu ;)

mac3

Posty: 16

 
Bez dwóch zdań nie popieram małych serwisów laptopów Asus. Jak ci zależy na skutecznej naprawie, to nie ma co tracić czasu i pieniędzy na takich usługodawców. Lepiej od razu do tego serwisu. To niezwykle porządna firma, fachowcy. Polecam.

Pelek_23

Posty: 26

 
Dzięki, choć w mojej obecnej sytuacji chyba już na nic zda się serwis laptopów. Mój Dell padł i raczej naprawa nie będzie opłacalna. Skontaktuję się z gośćmi. Może będą umieli stwierdzić czy da się naprawiać. Szkoda, żałuję, albowiem sam zacząłem kombinować na własną rękę, choć wiedziałem, iż to może być konkretny błąd z mojej strony.

Maciejoo

Posty: 7

 
Jak potrzebujesz tylko czyszczenia, możesz wykonać to sam :) Ogólnie we wszystkich serwisach laptopów Lenovo ci to zrobią. Zawsze może być to twój pierwszy raz i będziesz miał oszczędności :)

syrena88

Posty: 11

 
Sam miałem kłopot ze odnalezieniem specjalistów serwisu laptopów Samsung. Mam nadzieję, iż adresik się przyda http://komputerytopserwis.pl. W końcu to oni zdiagnozowali kłopot i udało się naprawić lapka. Naprawdę firma jest godna polecenia, działają też na allegro, gdzie można zakupić usługę, co oczywiście nas jako klientów zabezpiecza w pewnym stopniu.

Fifeczek2

Posty: 10

 
Dzięki, choć w mojej obecnej sytuacji chyba już na nic zda się serwis laptopów. Mój Dell padł i raczej naprawa nie będzie opłacalna. Skontaktuję się z gośćmi. Może będą umieli stwierdzić czy da się naprawiać. Szkoda, żałuję, bo sam zacząłem kombinować na własną rękę, choć wiedziałem, że to może być konkretny błąd z mojej strony.

Koperek89

Posty: 18

 
No niestety też zauważyłem niezły kryzys jeśli chodzi o porządny serwis laptopów Sony Vaio. Niby ogłaszają się, ale jak co do czego przyjdzie to nigdzie nie potrafią ci pomóc. Miałem konkretny problem i dopiero w tym serwisie udzielono mi pomocy.

pawel253

Posty: 9