odzyskiwanie zdjęć z uszkodzonej karty, która firma?

odzyskiwanie zdjęć z uszkodzonej karty, która firma?

Witam Was. Kto w konkurencyjnych cenach będzie w stanie wykonać dla mnie usługę tj. odzyskiwanie danych z macierzy RAID? Liczę, iż podsuniecie mi namiary na solidne firmy.

wieszdo87

Posty: 1

 
Wychodzę z założenia, że w najlepszych serwisach wycena odzyskiwania danych za darmo to standard. Zdarzają się jednakże miejsca, w jakich sama wycena stanowi ponadprzeciętnie wysoki wydatek, natomiast takie radzę omijać faktycznie szerokim łukiem.

Sylfa

Posty: 11

 
W moim wypadku pozytywnym sygnałem było to, iż firma proponowała wycenę odzyskiwania danych za darmo. W takich okolicznościach łatwo dojść do wniosku, że będzie w stanie odzyskać niezbędne dane. Zawsze sprawdzam także opinie pojawiające się w sieci.

rohnop37

Posty: 29

 
Musicie podjąć współpracę ze specjalistami, gdy interesuje Was odzyskiwanie danych z macierzy RAID. Polecam zbadać doświadczenie poszczególnych firm.

Wariat

Posty: 7

 
Polecam ich: http://odzyskiwanie.danych.warszawa.pl, gdy chodzi o odzyskiwanie danych z kart pamięci. Bez usług tej firmy straciłbym fotografie, które wykonałem podczas trzech wakacyjnych wyjazdów. Naprawdę nie jestem sobie w stanie tego wyobrazić. Są najlepsi! :)

pawel253

Posty: 6

 
Istnieje co najmniej kilka firm, które są skłonne zaproponować odzyskiwanie z pendrive w Warszawie. Przekonałem się o tym, iż ceny są niezmiernie zróżnicowane na własnym przykładzie.

GGregbard

Posty: 14

 
Wychodzę z założenia, że w najlepszych serwisach wycena odzyskiwania danych za darmo to standard. Zdarzają się jednak miejsca, w których sama wycena stanowi ponadprzeciętnie wysoki wydatek, ale takie radzę omijać naprawdę szerokim łukiem.

Złoty

Posty: 7