porównywarka cen tabletów, polecicie ?

porównywarka cen tabletów, polecicie ?

Witam. Gdzie znajdę testy tabletów? Chodzi mi o coś rzeczywiście rzetelnego. Stronę, jaka jest prowadzona poprzez fachowców. Nie interesuje mnie nieprofesjonalne podejście do sprawy. Jeżeli możecie pomóc, z góry dziękuję.

Sarenka

Posty: 3

 
Wszystko zależy, jaki tablet jest ci potrzebny. Musisz określić, do czego ci się przyda. To zdecydowanie dobry pierwszy krok ;) Później możesz skorzystać z rzetelnego narzędzia, jakim jest porównywarka. Myślę, że na bank znajdziesz coś taniego. Teraz sprzęt jest także bardzo często w promocjach.

Dobruśw90

Posty: 6

 
Maluchom tablet nie jest potrzebny. Co innego, jak dzieci chodzą już do szkoły. Wówczas rzeczywiście im się przydaje i można wtedy szukać sklepu z tabletami, gdzie jest tanio i masz szansę kupić dobry sprzęt.

Yuri20

Posty: 7

 
Mnie niezbędny jest tani tablet do oglądania filmów. To chyba musi być coś lepszego? Nie wiem, co wybrać :( Może macie jakiś pomysł? Może polecacie jakiś fajny niedrogi model, który sprawdzi się do tego zadania. Być może córka, będzie potrzebowała do nauki. Chodzi o aplikacje na przykład do nauki języka angielskiego.

bogdan66

Posty: 24

 
Jak potrzebujecie rzetelnie prowadzonej strony z porównaniem modeli tabletów i promocyjnymi cenami, to proszę zerknąć tutaj http://itablety.pl. Świetnie przygotowany portal. Widać, że zajęli się nią specjaliści. Oprócz porównywarki podoba mi się fakt, że umieszczają fajne artykuły. Można korzystać. Ja jestem nią usatysfakcjonowany.

wieciek

Posty: 4

 
Chciałbym kupić tablet najtaniej, jak to jest możliwe. Nie wiem jednak, czy to dobre rozwiązanie, albowiem nie chciałbym, żeby urządzenie miało jakieś ograniczenia. Jeżeli możecie polecić jakiś model, ewentualnie sklep, to z góry dziękuję za pomoc. Będę wdzięczny za zainteresowanie tematem.

Pamooko

Posty: 11

 
Jak masz problem tego typu, najlepiej skorzystać z porównywarki tabletów. Można w ten sposób zapoznać się z wieloma modelami, które są obecnie numerem 1 na rynku, ale też z takimi tabletami, które nie są nowe, ale polecane. Sam korzystałem z takiego narzędzia i powiem szczerze, że lepsze niż niejeden doradca z obsługi w sklepie :D

Różyczka

Posty: 19

 
To ja też czekam, albowiem zależy mi na niskich cenach. Mam w planach nabycie tableta, natomiast nie pisze się na nic, co kosztowne. Potrzebuję zwykły tablet, na jakim sprawdzę treść, dokonam zakupu w sklepie, obejrzę filmik i już. A może tutaj polecacie jakieś konkretne modele w niewygórowanych cenach? Jak coś, to dajcie znać.

xacti

Posty: 8

 
Mnie też interesują wyłącznie niskie ceny. Znając swoje dzieci, tablet zaraz zostanie uszkodzony ;) Jak na razie szkoda decydować się na coś z górnej półki. Jak możecie pomóc, piszcie.

nero45

Posty: 8

 
Polecam sięgnąć z porównywarki cen tabletów. To fajne narzędzie. Jak odnajdziesz rzetelnie prowadzony serwis, to będziesz mieć też możliwość poczytania obszernych artykułów, testów itp. Myślę, iż to będzie wyśmienity pomysł na początek.

TomekK

Posty: 4