Nauka programowania warszawa, kogo polecacie

Nauka programowania warszawa, kogo polecacie

Hejka.
Kto prowadzi ciekawe zajęcia informatyczne w Warszawie, jakie nie są przesadnie drogie? Jakieś firmy, uczelnie?

Budowlaniec

Posty: 8

 
Mogę powiedzieć, że istnieje całkiem spory wybór firmy, gdy w grę wchodzi nauka programowania w Warszawie. Niedawno sam zastanawiałem się nad tym, aby podjąć taką naukę, choć ostatecznie zrezygnowałem przez nawał obowiązków zawodowych, czego rzecz jasna żałuję.

DiD3K

Posty: 11

 
Kilka tygodni temu zainteresowała mnie robotyka dla dzieci w warszawie. Szybko trafiłem na ofertę http://mlodyhaker.pl, która sprostała moim oczekiwaniom.

To przede wszystkim zajęcia, które uczą kreatywności, logicznego myślenia, a także nie kosztują przesadnie dużo, bowiem to także był problem w przypadku innych zajęć.

Jacuś

Posty: 18

 
Wpadłem niedawno na pomysł, aby zorganizować w naszej szkole zakłady. W tym celu szukałem informatyka w warszawie, lecz wszystkie propozycje cenowe przedstawicieli tej branży po prostu przerosły moje oczekiwania.

Były niesłychanie wysokie, a więc pomysł warsztatów nie wypalił.

chksfans

Posty: 18

 
Trudno mi podsunąć od ręki jakieś warsztaty dla dzieci w Warszawie, które są sprawdzone. W przeszłości, gdy moje dzieci były młodsze zapisałem je na ogólne warsztaty, których tematyka była bardzo zróżnicowana.

Wydało mi się to dobrym rozwiązaniem, bo na każdych zajęciach dzieci robiły zupełnie co innego :)

emkaer

Posty: 17

 
W mojej opinii niesłychanie istotną rolę wśród branż odgrywa informatyka w warszawie. Każdego dnia poszukiwanych jest sporo fachowców, a więc mam nadzieję, że kursy i zajęcia, na jakie zapisałem mojego syna przyniosą korzystny rezultat.

Liczę, że znajdzie zatrudnienie w tej branży!

Acclaim

Posty: 10

 
Mam świadomość, jak znaczną przyszłość ma programowanie. W związku z tym postanowiłem, aby zainwestować w programowanie dla dzieci w Warszawie. Zapisałem na zajęcia dwójkę moich dzieci, jakie bawią się i nie zdają sobie sprawy, jak praktyczne umiejętności zdobywają.

XxxxX

Posty: 16

 
Wpadłem niedawno na pomysł, aby zorganizować w naszej szkole warsztaty. W tym celu szukałem informatyka w warszawie, ale wszystkie propozycje cenowe przedstawicieli tej branży po prostu przerosły moje oczekiwania.

Były bardzo wysokie, a więc pomysł warsztatów nie wypalił.

qbencjusz

Posty: 10

 
Ucieszył mnie ogromny wybór, jaki zaoferowały mi zajęcia pozalekcyjne w Warszawie.

Z mojej perspektywy bardzo dobre było to, że zajęcia poza godzinami szkoły mojego dziecka nie były zawsze drogie i mogłem sobie pozwolić na zapisanie syna nawet na kilka zajęć, jeśli pozwalał na to tylko czas :)

tadziu47

Posty: 10

 
Dziwi mnie to, że wielu rodziców nie ma pomysłu na to co robić z dzieckiem w weekend.

Warto dać mu nieco odpoczynku, czasu na rozrywkę, którą możemy wspólnie zorganizować, a także na rozwijanie swoich pasji, które powinno już mieć nasze dziecko.

Można po prostu sprawdzić, co najbardziej interesuje naszego syna lub córkę.

Czesio

Posty: 21