szkoła programowania - Katowice ??

szkoła programowania - Katowice ??

Obecnie bardzo modna jest szkoła programowania. Mam dylemat co do wyboru oferty. Jeśli ktoś korzystał i jest zaspokojony, zapisał dziecko i chętnie uczestniczy w lekcjach, dajcie znać. Z góry bardzo dziękuję.

Kleooo6

Posty: 3

 
Zajęcia dla dzieci z programowania :) Właśnie się zapisaliśmy i nie żałujemy. Syna nie da się oderwać od komputera. Nie wiem, czy to dobrze, czy źle :D Niemniej jednak poważnie mówiąc, to faktycznie niezmiernie przydatna umiejętność, której niestety nie uczą w szkole. Trzeba radzić sobie na własną rękę. Polecam chociażby spróbować, albowiem jest to niezmiernie korzystna nauka dla dzieci.

gregcie@

Posty: 6

 
Jeśli chodzi o naukę programowania, to na rynku jest bardzo dużo ofert. Na pewno znajdziesz coś w dobrej cenie. Tego rodzaju kursy mają fajną cenę w okresie wakacyjnym, ale w czasie roku szkolnego też na bank znajdziesz coś ok.

France23

Posty: 3

 
Szkoda, że w szkołach publicznych nie proponują dzieciakom takich zajęć pozalekcyjnych. Na pewno bym posłała swojego syna, bo interesują go komputery. Nie chodzi tylko o to, że gra, ale o coś więcej. Jest zachwycony ich działaniem i sam wyszukuje mnóstwo informacji.

pawel253

Posty: 8

 
Cenowo widzę, że te kursy programowania różnie się kształtują. Chciałbym wiedzieć, czy fakt, że znajdę coś taniego, będzie oznaczał kiepski poziom lekcji? Zależy mi nie tylko na wypełnieniu wolnego czasu synowi, ale o to, aby nauczył się czegoś ważnego. Programowanie polecane jest przez nauczycieli w szkole.

pawel253

Posty: 9

 
Jak szukacie porządnych kursów programowania dla dzieci i młodzieży, to polecam tę ofertę https://www.giganciprogramowania.edu.pl. Mój syn chodzi i jest niezmiernie zadowolony. Sporo się już nauczył.

Alexxxi

Posty: 14

 
Kursy programowania podobają się dzieciakom, bo mogą sobie same tworzyć gry. Moja córka jest zadowolona. Uczęszcza już od kilku miesięcy i to jest to, czego dla niej szukaliśmy. To w sumie bardzo pomocne zajęcia, jeśli chodzi o rozwijanie logicznego myślenia, matematykę i informatykę. Według mnie dzieci warto uczyć tej dziedziny.

Gruamer

Posty: 4

 
Chyba również skusimy się na kursy programowania. Mój syn ma do tego dryg. Nawet sam nauczyciel w szkole podpowiadał, żeby coś z tym potencjałem wykonać :D Może będą mu odpowiadały takie zajęcia. Ja jestem jak najbardziej za. Ciekaw jestem, jak kształtują się ceny takich kursów. Jeśli są niezmiernie kosztowne, to może być ciężko :(

Mr Frog

Posty: 21