Wyższa szkola Kraków

Wyższa szkola Kraków

Dobra prywatna wyższa szkoła w Krakowie – jaką polecacie? Oferta jest od kilku już lat mega szeroka, i totalnie nie wiem gdzie składać papiery. Z jaką szkołą macie dobre doświadczenia, gdzie się dobrze studiowało i też w miarę niedrogo?

mew soncz7777

Posty: 5

 
Pamiętam jak 10 lat temu sam aplikowałem na studia...ale było stresu. Już myślałem, że mnie nigdzie nie przyjmą, ale na samym końcu, ostatnia uczelnia znalazła dla mnie miejsce i to jeszcze w swojej filii w małym miasteczku.

Basia

Posty: 9

 
Trudno coś tutaj doradzać, dużo zależy od kierunku jaki się wybiera. Jeśli chodzi o takie rzeczy jak kosmetologia to moim zdaniem dobry poziom trzymają w MWS im. Dietla. Sama tutaj skończyłam licencjat i nie mam problemów z pracą. Praktycznie już na ostatnim roku zaczęłam sobie pracować dorywczo, a teraz mam swój, własny biznes.

123doer

Posty: 13

 
Dużo jest dobrych szkół, porównaj sobie ofertę na stronkach uczelni, sprawdź ceny i będziesz wiedział gdzie się zgłosić. Życzę powodzenia!

Bobek1200

Posty: 15

 
Są kierunki bardziej perspektywiczne i takie, które pewnego miejsca na rynku pracy nie gwarantują. Warto sobie poczytać różne prognozy na następne lata, gdzie jasno widać jakie zawody będą cenione, a jakie coraz mniej potrzebne.

śitowiec4

Posty: 14

 
Cześć. Z chęcią bym doradził, ale akurat z prywatnymi szkołami nie miałem większych kontaktów. Raczej starałem się dostać na publiczną uczelnię i mi się udało ale nie w Krakowie tylko we Wro. Też fajne miasto do studiowania, polecam każdemu :)

Boss

Posty: 8