programowanie dla dzieci i młodzieży, polecicie ?

programowanie dla dzieci i młodzieży, polecicie ?

Hej. Które zajęcia dodatkowe dla dzieci i młodzieży są godne wyjątkowego zainteresowania?

Ananasek4

Posty: 1

 
Szkoła programowania dla dzieci i młodzieży powinna przede wszystkim uczyć praktycznych umiejętności. Bardzo często grupy podzielone są pod względem wiekowym.

Penio

Posty: 5

 
Wydaje mi się, że nauka programowania dla dzieci i młodzieży wymaga odpowiednio dużo zaangażowania. W przeciwnym wypadku efekty mogą być dosyć niezadowalające :)))

Mariusz

Posty: 5

 
Cieszę się, że rekomendowana przez wielu z Was szkoła programowania dla dzieci i młodzieży sprostała także moim oczekiwaniom. Nie chcę tutaj kogoś bardzo mocno chwalić, bo boję się, że zostanę posądzony o kryptoreklamę.

bejbee45

Posty: 14

 
Moim zdaniem nauka programowania dla dzieci i młodzieży może być prostsza, jeżeli postanowicie sięgnąć z oferty tej szkoły: www.giganciprogramowania.edu.pl. Na jej zajęcia w Warszawie uczęszcza moje dziecko.

Black_Riot

Posty: 5

 
Istnieją kursy, które ułatwiają programowanie dla dzieci i młodzieży. Mam tego świadomość, ponieważ postanowiłem wysłać na taki kurs swojego syna. Jest bardzo zadowolony, bowiem nieustannie chwali się postępami, jakie udało mu się odnotować. Pozdrawiam serdecznie.

TomekK

Posty: 5

 
Nie ukrywam, że od dłuższego czasu chodziło mi po głowie to, aby zainteresować swoje dzieci informatyką. Pomogła mi w tym działająca w Krakowie szkoła, która prowadzi zajęcia informatyki dla dzieci i młodzieży. Ponadto nie kosztują one ponadprzeciętnie dużo :-)

Julian

Posty: 5

 
Trudno powiedzieć, jakie zajęcia z programowania dla dzieci i młodzieży. Wszystko ze względu na fakt, iż w Poznaniu funkcjonuje co najmniej kilka takich szkół.

Fowl1990

Posty: 10

 
Istnieją kursy, które ułatwiają programowanie dla dzieci i młodzieży. Mam tego świadomość, albowiem postanowiłem wysłać na taki kurs swojego syna. Jest bardzo zadowolony, albowiem nieustannie chwali się postępami, jakie udało mu się odnotować. Pozdrawiam serdecznie.

mew soncz7777

Posty: 7

 
Zajęcia dodatkowe dla dzieci i młodzieży w Katowicach stanowiły przedmiot mojego zainteresowania od kilku dni. Na szczęście między innymi na podstawie Waszych rekomendacji udało się wybrać należyte zajęcia, na które zapisałem dziecko.

100%UP

Posty: 9