Czy znacie jakieś przedszkole na Wilanowie ?

Czy znacie jakieś przedszkole na Wilanowie ?

Witam. Czy na szczególne wyróżnienie zasługuje którekolwiek przedszkole Wilanów? :)

Iwona3

Posty: 3

 
Odnoszę wrażenie, że rodzice przy odrobinie zainteresowania mogą nieco prędko wybrać najlepsze w ich opinii przedszkole miasteczko wilanów. Wiadomo, że każdy rodzic kieruje się dość odmiennymi kryteriami, co należałoby wziąć pod uwagę. Powodzenia w poszukiwaniach!

Pelek_23

Posty: 26

 
Polecam przedszkole wilanów, które będzie w stanie zaproponować Waszemu dziecku szeroki dobór zajęć sportowych. Aktywność fizyczna to podstawa.

dobrawka

Posty: 3

 
To faworyzowane przeze mnie przedszkole warszawa wilanów: www.karate-kids.pl. Wystarczy, że wejdziecie na ich stronę, aby się o tym przekonać :)

syrena88

Posty: 13

 
Moi znajomi poszukiwania prywatnego przedszkola miasteczko WIlanów rozpoczęli długo przed tym, gdy postanowili posłać swojego malucha do takiej placówki.

warter88

Posty: 9

 
Zawsze jestem pewniejsza o bezpieczeństwo dziecka, gdy uczęszczałoby ono do własnego przedszkola, albowiem w takim jest typowo mniej dzieci. Jednocześnie istnieje możliwość, iż zostaną one otoczone lepszą opieką :-)

pawel253

Posty: 6

 
Polecam precyzyjnie zainteresować się tym, jakie przedszkole warszawa wilanów sprosta wszystkim Waszym żądaniom. Później niełatwo zmienić decyzję.

Sis45

Posty: 7

 
Nie mam wątpliwości, że moje dziecko posłałam do najlepszego niepublicznego przedszkola Wilanów. Decyzję podjęłam miedzy innymi na podstawie rekomendacji, jakie znalazłam na tym forum dyskusyjnym. Pozdrawiam serdecznie i dziękuję.

m4ddog

Posty: 25