Kurs angielskiego Szczecin

Kurs angielskiego Szczecin

Cześć.

Konieczny mi jest kurs angielskiego w Szczecinie, bowiem tu dziś mieszkam i z racji przeprowadzki o blisko 200 kilometrów musiałem pożegnać się z moją starą szkołą językową.

Polecicie coś?

Fanatyk

Posty: 10

 
Dzień dobry. Chciałbym opisać, jak wiele dała mi szkoła angielskiego w Szczecinie, do której miałem przyjemność uczęszczać przez dwa lata.

Zacząłem całkiem płynnie i zrozumiale mówić po angielsku!

Sebo

Posty: 18

 
Cześć. Niedawno zastanawiałem się nad tym czy aby zapisać się na kurs angielskiego. Od pomysłu starała się mnie odwieźć żona, która uznawała, że nie będziemy wyjeżdżać za granicę. Uparłem się i słusznie, bo 3 lata potem postanowiliśmy wyemigrować, a znajomość języka angielskiego okazała się na wagę złota!

Abaddon616

Posty: 17

 
Hej,

Fajnie, że udało mi się trafić na to forum dyskusyjne, bowiem odnalazłem na nim mnóstwo cennych rad, w jaki sposób winien wyglądać profesjonalny kurs języka angielskiego. Liczę na kolejne interesujące porady.

BMGMIREK

Posty: 24

 
Witam. Zainteresowała mnie niedawno pewna szkoła angielskiego Poznań, która mieściła się na przedmieściach (blisko mojego akademika). Trafiłem do niej całkiem przypadkowo i zostałem na dłużej, bo chodzę na zajęcia już 6 miesięcy i efekt piorunujący.

Thaniell

Posty: 20

 
Witam. Zainteresowała mnie niedawno pewna szkoła angielskiego Poznań, która mieściła się na przedmieściach (blisko mojego akademika). Trafiłem do niej całkiem przypadkowo i zostałem na dłużej, albowiem chodzę na zajęcia już 6 miesięcy i efekt piorunujący.

mobista

Posty: 12

 
Dzień dobry.

Postanowiłem się wpisać na forum, bo zauważyłem, że część z Was szuka osoby, która podejmie się nauki angielskiego. Angielski Szczecin jest usługą, która rzadko występuje na wysokim poziomie, natomiast sam taką oferuję (nie chwaląc się).

Możecie poczytać o mnie sporo opinii (zazwyczaj są pozytywne, choć niekiedy moje metody mogą komuś nie odpowiadać).

MaszWielkosc

Posty: 21

 
Hej.

Zawsze wydawało mi się, że szkoła językowa to przeżytek, a wszystkiego nauczę się sam. Okazało się w przeciwnym razie, a wybitny wpływ na jakość mojego języka angielskiego miał fakt, że skorzystałem z tej ofert: http://angielskiego.bialystok.pl. Mogę swobodnie każdemu polecić, albowiem to fachowy warci własnej ceny, a ta jest mimo jakości niska.

Dyduszek

Posty: 16

 
Witam.

Do wyjazdu zagranicznego przygotowywałem się od dużo lat, bowiem mam olbrzymie grono rodziny w Stanach Zjednoczonych. Dopiero niedawno głównym celem stał się angielski, którego zacząłem się uczyć w Szczecinie. Wydawało mi się, że szybko pojmę podstawy i udało mi się, ale wszystko dzięki mojemu nauczycielowi!

Gubomilaa

Posty: 15

 
Cześć.

Nauka angielskiego moim dzieciom powodowała sporo frajdy, a wszystko dzięki dobremu wyborowi w zakresie szkoły nauki angielskiego. Wydaje mi się, iż odwiedzając http://angielskiego.czest.pl trafiliśmy w dziesiątkę i od razu skorzystaliśmy z ich oferty. Mamy nadzieję, iż efekty tego kroku będą długofalowe.

SABUR

Posty: 18