prywatne przedszkole miasteczko wilanów, znacie ?

prywatne przedszkole miasteczko wilanów, znacie ?

Dzień dobry. Myślę, iż to dobry pomysł napisać tu na forum i skorzystać z pomocy innych rodziców :) Szukam przedszkola w Wilanowie dla swoich smyków ;) Piszcie, jakie jest wasze przedszkole i za co je polecacie.

dermin67

Posty: 1

 
Mnie też zależy na przedszkolu, w którym pracują miłe panie, jakie z pasją podchodzą do własnej pracy. Szukamy placówki w Wilanowie, może być prywatna.

Oct714

Posty: 12

 
Ja zarówno poszukuję przedszkola w Miasteczku Wilanów, niemniej jednak nie mam bladego pojęcia, co wybrać. Myślę, że sportowe placówki nie są zbyt wymagające i że zajęcia są tam dopasowane do możliwości dzieciaków :D

Franusik3

Posty: 2

 
Widzę, że sportowy profil jest bardzo popularny :) Niedługo wracam do pracy i będziemy musieli podjąć decyzję w sprawie jakiegoś prywatnego przedszkola w Miasteczku Wilanów dla Zosi. Dobrze, że piszecie i polecacie. Z góry dziękuję za każdą opinię.

serwus

Posty: 10

 
Według mnie przedszkole musi być skuteczne, jeżeli chodzi o naukę i opiekę. Nie wyobrażam sobie mojej córci w miejscu, w jakim panie traktują swoją pracę jak zło konieczne. Właśnie zatem uznaliśmy z mężem, że lepiej będzie posłać córkę do niepublicznego przedszkola w Wilanowie.

Lalka

Posty: 9

 
Sport to zdrowie, wobec tego fajnie byłoby posłać dziecko do takiej placówki. Mam jednak obawy, czy w takim niepublicznym przedszkolu w Wilanowie nie jest zbyt dużo zajęć. Chodzi mi o to, żeby syn nie był za niesłychanie zmęczony. Jeżeli macie jakieś doświadczenie, piszcie. Chętnie poznam wasze opinie :)

bartek33

Posty: 9

 
Sportowe, prywatne przedszkole w Miasteczku Wilanów to super pomysł. Mój synek byłby chyba w siódmym niebie. Trochę obawiam się o opłaty, bo na pewno nie jest tanio. Jeżeli możecie, to napiszcie mniej więcej, ile kosztuje takie przedszkole, naturalnie gdy dziecko chodzi poprzez cały miesiąc ;)

Bialy_Wilkos

Posty: 4

 
Nie mam doświadczenia z takim przedszkolem w Wilanowie, ale muszę przyznać, że pomysł jest bardzo fajny. Poszukam informacji o programie i jak coś, to dam znać. Pozdrawiam.

giurent

Posty: 8

 
Mój synek chodzi do tego przedszkola w Wilanowie http://www.karate-kids.pl. Jestem zadowolona, ponieważ przede wszystkim pasuje mi tutaj kadra nauczycieli. Są kompetentni i przyjaźnie nastawieni do dzieciaków. Widać, że lubią swoją pracę i kochają dzieci.

edyta123

Posty: 9

 
Ze względu na dodatkowe zajęcia ja też raczej wybiorę prywatne przedszkole w Miasteczku Wilanów. Nie mam przekonania do państwowych placówek :) Może podpowiecie jakieś konkretne miejsca. Z góry dziękuję za wszelką pomoc i opinie.

Jacuś

Posty: 6