Pedagogika - szkoła policealna Warszawa

Pedagogika - szkoła policealna Warszawa

Siema! Sprawa jest poważna, bo muszę wybrać dla siebie szkołę na najbliższy czas. Gdzie by tutaj złożyć papiery? Chodzi mi po głowie jakaś szkoła policealna, tylko jaka?

Elek56

Posty: 24

 
Z takich lepszych kierunków, na które teraz warto postawić to myślę, że rachunkowość, administracja, informatyka, bhp – takie sprawy są całkiem rozwojowe. Warto poszukać w szkołach tego typu ofert.

tasdefleja

Posty: 26

 
No naprawdę okazale wygląda teraz ta oferta edukacyjna:) Szkoły trzymają poziom, walczą o klienta i to wpływa na jakość ich usług. Jest dobrze.

Mamcia45

Posty: 11

 
Mogę się pochwalić, że udało mi się w wieku 40 lat przystąpić do matury i ją w końcu zdać! :) Stwierdziłem, że nigdy nie jest za późno:) Choć przyznam, po takim długim okresie bez nauki, trudno się było zmobilizować do książek...

fill

Posty: 24

 
Z tego co słyszałem, to większość tych policealnych szkółek to tylko kaskę zbiera i wystawia papierki, a z nauką to ich oferta nie ma za dużego wspólnego...ale to ja tylko tak słyszałem, nie wiem ile w tym prawdy.

1Alex149

Posty: 18

 
Co by nie mówić warto się uczyć nawet w starszym wieku. Ja po 30 – tce dopiero zdałam maturę. Polecam szkołę www.blue.edu.pl. Miłe panie w sekretariacie, a całą rejestrację można sobie zrobić przez ich stronę.

Mają duże zniżki, przy wcześniejszej rejestracji.

gefferr

Posty: 10

 
Czołem!

Myślę, że warto wybrać jakąś ze szkół, które oferują naukę online. To jest dopiero wygoda. Bez wychodzenia z domu można sobie zrobić całkiem sympatyczne kursy.

BMGMIREK

Posty: 24

 
Jak dla mnie to taka szkoła policealna to jest teraz lepszą alternatywą niż studia. Przede wszystkim, nie traci się 5 lat na naukę, która potem i tak nie da żadnego zawodu, ani perspektyw :P

D.N.O.

Posty: 8

 
Całkiem nieźle można się załapać do pracy po skończony kursie z Auto CAD. Wiem, że teraz już praktycznie w każdej szkole policealnej mają coś takiego w ofercie.

Webmaster

Posty: 17

 
Właśnie chodzę do szkoły policealnej www.blue.edu.pl i jestem happy:)

Zostało mi jeszcze pół roku nauki i będę miał tytuł technika BHP:) Polecam, bo mają tutaj przyjazne podejście do uczniów, nie tak jak gdzie indziej.

Viiiiii87

Posty: 17