Czy w Warszawie jest jakaś szkoła specjalna ?

Czy w Warszawie jest jakaś szkoła specjalna ?

Witam, mam poważny dylemat odnośnie wyboru szkoły specjalnej dla swojego dziecka. Orzeczono autyzm, dlatego poszukuję szkoły, jaka będzie najlepsza i będzie w stanie pomóc mojemu dziecku. Jestem z Krakowa.

Ryszardzik3

Posty: 6

 
Ja mam nadzieję, że i mnie uda się zapisać dziecko do tej szkoły. Bardzo bym żałowała, jeśli nie udało by mi się znaleźć miejsca w tej szkole specjalnej. Znam opinie od znajomych, wiem, że to szkoła na medal.

dertumer45

Posty: 14

 
Słyszałam o różnych szkołach, natomiast ta propozycja szkoły specjalnej z warszawy wpadła mi w ręce nie tak dawno i sama mam zamiar sięgnąć. Mam dziecko z autyzmem i będzie musiał rozpocząć edukację. To chyba jedno z najlepszych miejsc w naszym kraju.

tigra32

Posty: 7

 
Jak szukałam szkoły specjalnej w warszawie to akurat nie odnalazłam tej. Szkoda, niemniej jednak nic straconego. Może od września mogłabym przepisać syna, ciekawe czy coś takiego w ogóle uznają. Zależałoby mi, żeby chodził właśnie do takiej, gdzie faktycznie dbają o rozwój swoich podopiecznych. W tej do której teraz chodzi do końca tak nie jest. Nie przejmują się.

Acclaim

Posty: 11

 
W tej szkole specjalnej jest możliwość uzyskania stypendium http://www.szkolyedukacyjne.pl. Ja dostałam je już w pierwszym miesiącu, kiedy posłałam dziecko. Poza tym mają najlepszych specjalistów i bardzo dużo różnorodnych metod wspierania rozwoju dzieci. Polecam.

deksta84

Posty: 11

 
Wiem, że w tej szkole zatrudniają bardzo dobrych specjalistów, którzy potrafią dziecku naprawdę pomóc. Moja siostra ma córkę z upośledzeniem i odkąd zaczęła tam chodzić, zachowanie Zosia naprawdę się zmieniło

gregcie@

Posty: 10