Szukam nauczyciela gry na gitarze – pilne!

Szukam nauczyciela gry na gitarze – pilne!

Witam.
Postanowiłem podjąć naukę gry na skrzypcach, ale tak naprawdę nie wiem od czego zacząć. Kupić saksofon, skontaktować się z jakimś nauczycielem czy poczytać nieco o tym, czy taka nauka będzie mi odpowiadała?

Kwatuszek

Posty: 10

 
Witam serdecznie.

Rzadko zdarza mi się, że jestem w pełni zaspokojony z czyichś usług, lecz to ma miejsce w przypadku szkoły muzycznej w Szczecinie, do jakiej uczęszczałem poprzez 6 lat. Kiedyś zdarzyło mi się odwiedzić stronę http://www.artyz.pl i zapoznać się z ofertą, która pasowała mi: można było ustalić elastyczne terminy lekcji, a płatności odbywały się raz w miesiącu. Teraz cudownie gram na klarnecie, a to przede wszystkim zasługa mojego nauczyciela!

ato_25

Posty: 17

 
Cześć. Zawsze wydawało mi się, że nie mam talentu do grania na instrumentach. Dopiero nauka gry na fortepianie wciągnęła mnie do tego stopnia, że postanowiłem rozwijać się w tym zakresie. Teraz moim celem jest zakup własnego fortepianu. Zaplanowałem już nawet miejsce, w którym ma stanął – ma to być kluczowe miejsce w salonie.

Możecie zasugerować, ile taki dobry fortepian kosztuje?

Strzała

Posty: 13

 
Hej. W Warszawie pobierałem kiedyś lekcje gry na gitarze, niemniej jednak po przeprowadzce do Szczecina zaniechałem dalszej nauki. Dopiero dziś (po dwóch latach przerwy) wznowiłem naukę i muszę przyznać, że sporo zapomniałem. Mam już lepszego nauczyciela niż wcześniej i widzę realne postępy.

Sarever

Posty: 18

 
Hej. Na wstępie chciałbym zaznaczyć, że sam nie mam żadnego doświadczenia w muzyce i umiejętności, ale moja córka wykazuje zdolności w tym zakresie, o czym powiedziała Pani w szkole. Chcę dać jej szansę zastanawiam się nad nauką gry na kilku instrumentach, a właściwie na jednym z nich.

Co możecie polecić dla córki, która ma 10 lat i jest wg nauczycieli utalentowana?

Polaczek90

Posty: 22

 
Cześć. Lekcje śpiewu, które brałam nie przynosiły efektu. Ów efekt przyniosła wówczas zmiana nauczyciela.

Pamiętajcie, że to niepotrzebnie z Wami jest coś nie tak, nauczyciel może Wam zarówno nie odpowiadać!

Elek56

Posty: 24

 
Hej. Niedawno wydawało mi się, iż dopiero co zapisałem mojego syna na lekcje gry na gitarze, niemniej jednak odbył już on swój pierwszy koncert w swojej szczecińskiej szkole muzycznej. Piorunująco szybkie efekty, choć nie płacimy z żoną za tą szkołę zbyt dużo.

Różyczka

Posty: 19