Kreatywna edukacja, szukam !!

Kreatywna edukacja, szukam !!

Dzień dobry. Czy jesteście w stanie wypowiedzieć się co tak naprawdę proponuje dzieciom przenośne planetarium?

serwus

Posty: 10

 
Nie mam wątpliwości, iż przenośne planetarium jest w stanie sprostać oczekiwaniom najmłodszych uczniów. Potrafią być oni zafascynowani przede wszystkim efektami specjalnymi, jakie są doprawdy niespotykane. Uczestniczyłam w pokazie razem z synkiem w przedszkolu.

Becik45

Posty: 10

 
Potwierdzam, że mobilne planetarium jest bardzo dobre, bo maluchy mają serwowane odpowiednie treści z pomocą kina sferycznego w placówce, do której na co dzień uczęszczają. Taki pokaz z efektami specjalnymi w mojej opinii nie kosztuje zbyt wiele.

luzert

Posty: 8

 
Bezpośrednie doświadczenie jakichś zjawisk to bez wątpienia rzecz niepowtarzalna. Co najmniej namiastkę tego mają szansę uzyskać najmłodsi, których odwiedzi w szkołach przenośne planetarium. Mój syn był na takim pokazie i bardzo sobie chwalił, więc wygląda na to, że naprawdę pożądane byłoby za to zapłacić :)

Black_Riot

Posty: 6

 
Byłam pod ogromnym wrażeniem tego, co ma do zaoferowania najmłodszym mobilne planetarium. Wcześniej byłam dość sceptycznie nastawiona do pomysłu, a sam pokaz wiadomo, że był płatny. Absolutnie nie żałuję, że moja córka uczestniczyła w takim pokazie. To edukacyjny strzał w dziesiątkę!

Miki

Posty: 12

 
Z pojęciem tj. przenośne planetarium spotkałem się pierwszy raz kilka tygodni temu. Grupa rodziców chciała zorganizować pokaz w szkole podstawowej, do której chodzi mój syn. Na szczęście wszystko doszło do skutku, bo mój syn był naprawdę zachwycony. Wobec tego polecam!

Nikuś23

Posty: 9

 
Wychodzę z założenia, że inwestycja w edukację dziecka to bardzo słuszna droga. Ostatnio zapłaciłem za udział mojego malucha w pokazie, jakie zorganizowało mobilne planetarium.

czertu66

Posty: 11

 
Nie wiem tak naprawdę, jak wygląda pokaz organizowany przez mobilne planetarium. Mogę powiedzieć jednak z własnego doświadczenia, że moje dzieci uczestniczyły w takim pokazie, który zdecydowałam się sfinansować. Były zachwycone i przez kilka dni były w stanie rozmawiać tylko o tym. To o czymś świadczy, polecam!

apepsi1983

Posty: 21

 
Mobilne planetarium to coś, co na maksa spodobało się mojemu dziecku. W jego szkole świetny pokaz zorganizowała firma, której ofertę znajdziecie pod adresem http://www.sferawiedzy.pl.

Dzidzia

Posty: 19

 
Moim zdaniem kreatywna nauka to coś, czego brakuje w niezmiernie wielu polskich szkołach. Z tego względu z innymi rodzicami ściągnęliśmy do szkoły przenośne planetarium.

Lupusx

Posty: 7