kursy dla dzieci

kursy dla dzieci

Witam. Szukam kursów, kolonii lub półkolonii rozwijających dzieci intelektualnie. Nie chciałbym zmarnować potencjału syna. Dodatkowo mam nadzieję, że coś takiego pomoże mu w wejściu na drogę edukacji. Poleci ktoś coś?

olka54

Posty: 6

 
Mają bezpłatne lekcje pokazowe? Bardzo dobry pomysł. Nie trzeba zapisywać się w ciemno, można się najpierw przekonać jak wyglądają u nich zajęcia. Nie do końca ufam opiniom, a jak zobaczę na własne oczy to już będę spokojna o dziecko.

Mniszek

Posty: 4

 
Jako dziecko nie jeździłam na kolonie, ponieważ moi rodzice bali się mnie gdziekolwiek puścić. Teraz jestem osobą nieśmiałą i mało towarzyską. Kto wie, może takie wyjazdy pomogły by mi to pokonać? Ja czasu nie cofnę, ale mogę napisać prośbę do rodziców: pozwólcie swoim dzieciom na trochę swobody i dajcie im szansę na normalny rozwój.

PucH2

Posty: 19

 
Ja dowiedziałam się o świetnych kursach dla dzieci ze strony www.akn.pl Ich kursy naprawdę rozwijają intelektualnie dzieci! Mój 7-latek był na kursie rozwoju inteligencji dla dzieci Dobry start. Trenerzy wpierali dzieci w rozwoju umiejętności szkolnych, takich jak matematyka, ortografia i czytanie, w celu ich lepszego przygotowania do rozpoczęcia nauki w szkole.

Lalka

Posty: 7

 
Jak byłam mała to często wyjeżdżałam na kolonie. Przyznam szczerze, że pierwsza była najcięższa – z daleka od domu i rodziców, nie byłam do końca przygotowana na radzenie sobie ze wszystkim sama. Jednak po kilku takich wyjazdach dużo się zmieniło. Stałam się dużo bardziej samodzielna i radziłam sobie z codziennymi czynnościami. A miałam zaledwie 10 lat.

irek1981

Posty: 13

 
Też chętnie zapiszę synka na kurs dla dzieci. Skoro piszecie, że są mega skuteczne i dzięki nim dzieci się szybciej rozwijają i dobrze bawią, to faktycznie nie ma się co zastanawiać. Poczekam tylko na dalsze komentarze z konkretnymi instytucjami godnymi polecenia.

Gucio

Posty: 12

 
Ja natomiast myślę o kursie dla mojego najstarszego syna, który ma 14 lat. Chciałabym aby syn się lepiej rozwijał i nauczył brać odpowiedzialność za siebie. Nie radzi sobie także ze stresem. Kto wie, może taki kurs mu z tym pomoże? Myślę, że na pewno warto spróbować, więc również czekam na dalsze odpowiedzi.

Bankowy

Posty: 16

 
Ja żałuję, że nie zapisałam mojej córeczki na żaden kurs przed pójściem do przedszkola. Wtedy na pewno lepiej by sobie poradziła. Rówieśnicy już od dawna umieją czytać – właśnie dzięki takim kursom, a moja Ola pozostaje w tyle Nie popełniajcie mojego błędu.

jajcarek

Posty: 10

 
Nigdy nie potrafiłam odłożyć sobie pieniędzy i odkładałam wysłanie dzieci na takie kursy. Żałuję, bo kiepsko sobie radziły na początku ich przygody ze szkołą. Przy najmłodszym dziecku już tego błędu nie popełniłam i widzę kolosalną różnicę w efektach nauczania w porównaniu do starszych dzieci.

emkaer

Posty: 17

 
Moje dziecko ciągle się bawi w swoim pokoju. Nie przepada za towarzystwem innych osób. Dlatego chcę je wysłać na jakieś kolonie. Może stanie się bardziej otwarte na ludzi i zacznie się uśmiechać. Sama dobrze wspominam kolonie i mam nadzieję, że i jemu pomogą.

deksta84

Posty: 11