Angielski Mysłowice, dobra szkoła

Angielski Mysłowice, dobra szkoła

Dzień dobry, bardzo potrzebuję waszej porady odnośnie kursów języka angielskiego. Chcę się zapisać na takowy jednak nie wiem czy to nie będzie strata czasu i pieniędzy, jakie macie na ten temat zdanie?

Czekam z niecierpliwością na odpowiedzi.

Serduszko4

Posty: 13

 
Proszę was bardzo o pomoc w poszukiwaniu kursu językowego.

Bardzo chcę na takowy uczęszczać i pogłębiać swoje umiejętności. Chcę nauczyć się angielskiego bo w dzisiejszych czasach wstydem jest go nie umieć. Będę wam wdzięczna jeśli zechcecie mi pomóc i doradzić w danej sprawie.

Czekam z niecierpliwością na informacje.

Hunka

Posty: 15

 
Dzień dobry, w dwudziestym pierwszym wieku wstydem jest nie umieć mówić po angielsku, dlatego chce iść za postępem i się rozwijać. Mam zamiar nauczyć się angielskiego w związku z tym mam zamiar zapisać się na kurs językowy. Możecie polecić mi jakiś, który waszym zadaniem jest najlepszy? Zależy mi aby był on w okolicy Mysłowic.

Pozdrawiam.

Kuniarz

Posty: 17

 
Hej, chciałabym spróbować czegoś nowego i postanowiłam się zapisać na kurs języka angielskiego. Zależy mi na tym aby móc porozumiewać się z obcokrajowcami. Będę wdzięczna jeśli polecicie mi jakiś pozytywny kurs, najlepiej w okolicy Mysłowic.

Lubus34

Posty: 12

 
Cześć,

chciałabym dowiedzieć się co siądziecie na temat kursów językowych, czy pożądane byłoby na nie uczęszczać? Zależy mi na waszej wypowiedzi, gdyż nią będę się kierowała w podjęciu decyzji o uczęszczanie bądź nie na takowy kurs.

Miner-ooo

Posty: 8

 
Moja mama chce zapisać się na kurs językowy. Zależy jej na nauce języka angielskiego, gdyż zamierza zaprosić gości z Anglii do nas do domu i chce pochwalić się swoimi umiejętnościami. Wiecie może jaki kurs językowy będzie najlepszy dla osoby początkującej?

chksfans

Posty: 18

 
Bardzo wyśmienitym rozwiązaniem na naukę języka angielskiego jest zapisanie się na kurs językowy, który pozwoli nam na zdobywanie wiedzy. Polecam niezwykle kurs http://prolog-myslowice.pl, brałem w nim udział i jestem usatysfakcjonowany z niego. Polecam go serdecznie.

jajosz12

Posty: 14