Leczenie autyzmu

Leczenie autyzmu

Gdzie znajdę nauczyciela – terapeutę do dziecka z autyzmem? W której cenie mogę spodziewać się jednorazowej wizyty?

Proszę o szczere wypowiedzi. Pozdrawiam.

Alaneq

Posty: 8

 
Dzień dobry, moje dziecko ma autyzm, możecie powiedzieć mi co mogę zrobić aby tą chorobę zminimalizować jak najbardziej się da?

Gdzie ma się udać aby dostać wskazówki?

Czekam na wszą pomoc, zależy mi na szczerych wypowiedziach, czekam z niecierpliwością, z góry dziękuję i pozdrawiam serdecznie.

Menene

Posty: 14

 
Witam,

Bardzo pilnie potrzebuję waszej rady, mam dziecko chore na autyzm i chcę aby rozwijało się jak najlepiej. Możecie powiedzieć mi czy warto jest skorzystać z usług nauczyciela, który zajmuje się właśnie takimi dziećmi?

Co o tym siądziecie? Czekam z niecierpliwością.

Kruszyn99

Posty: 16

 
Cześć, dla mojego syna wynajmuje nauczycielkę, który zajmuje się nauką wyłącznie dzieci autystycznych. Wchodząc na stronę http://terapiaautyzmu.com odszukacie do niego namiary, jest na prawdę dobry.

Polecam wam ją serdecznie, moje dziecko jest szczęśliwe z nowo kupionej wiedzy i umiejętności.

Radziu

Posty: 18

 
Cześć, bardzo zależy mi na znalezieniu dobrej nauczycielki dla mojego synka, który cierpi na autyzm. Zależy mi na profesjonalnych zajęciach, które miałby odbywać się umnie w domu.

Jeśli możecie polecić mi taka osobę to będę bardzo wdzięczna, czekam z niecierpliwości.

Różyczka

Posty: 20

 
Witam,

Moja kuzynka ma dziecko chore na autyzm i bardzo często odwiedza je w domu nauczycielka, która prowadzi z dzieckiem zajęcia, mała jest bardzo zadowolona z takiej możliwości, gdyż lubi spędzać czas z tą nauczycielka.

Z tego co wiem to ta pani jest z Gliwic, mam nadzieję, że chociaż trochę pomogłam.

Michaś

Posty: 21

 
Potrzebuję waszej pomocy, moje dziecko ma autyzm a ja nie umiem go nauczyć podstawowych rzeczy, nie wiem jak ma się za to zabrać i postanowiłam, że skorzystam z usług doświadczonego nauczyciela. Znacie takowego?

Czekam na informacje.

Gurugum

Posty: 16

 
Witam serdecznie,

Możecie polecić mi nauczyciela/nauczycielkę dla dziecka z autyzmem?

Zależy mi na tym aby lekcje odbywały się w domu. Chcę regularnych lekcji dla mojego dziecka więc liczy się dla mnie również cena za naukę. Będę wam bardzo wdzięczna jeżeli polecicie mi kogoś, kto waszym zdaniem jest najlepszy.

Czekam z niecierpliwością na odpowiedzi.

abb121s

Posty: 18

 
Niezmiernie zależy mi na szczęściu mojego dziecka, dlatego wynajęłam z Gliwic nauczycielkę, która przychodzi do nas do domu i naucza moje dziecko. Za regularne lekcje jest tańsza cena więc warto mieć taka osobę. Moje dziecko jest zadowolone z takowego nauczania.

Mam nadzieję, iż pomogłam, pozdrawiam serdecznie.

Rrobo159

Posty: 17