Szkoła językową w warszawie gdzie polecacie?

Szkoła językową w warszawie gdzie polecacie?

Witam państwa serdecznie. Już jakiś czas temu skończyłem szkoły, jednak język angielski kuleje. Przeprowadziłem się niedawno do Warszawy, mam trochę więcej czasu i myślę nad wznowieniem nauki. Pytanie tylko, gdzie to zrobić profesjonalnie.

Greed

Posty: 15

 
Najlepsza oferta kursów językowych w Warszawie jest na pewno w centrum. Słyszałem kiedyś o fajnej szkole niedaleko ronda Daszyńskiego. Mam nadzieję, że pomogłem i pozdrawiam.

MsIp

Posty: 12

 
Ja bym na twoim miejscu wybierał szkołę językową posiadającą akredytację Educational Testing Service, czyli popularnego ETS.

shelby

Posty: 18

 
Ja przed zapisaniem się na standardowy kurs językowy zainstalowałem sobie pakiet lekcji multimedialnych, żeby zyskać na wiedzy. Bałem się porażki, ale nic jednak nie zastąpi indywidualnego kontaktu z lektorem.

azBee

Posty: 13

 
Warto iść do grupy, a nie na indywidualne zajęcia, ponieważ po wstępnym kontakcie można razem prowadzić konwersacje. W końcu żyjemy w świecie multimedialnej komunikacji. Ja ze swoimi znajomymi z kursów językowych non stop gadam po angielsku :)

Hostelos3

Posty: 16

 
Musiałem szybko wyjechać za granicę i dopiero po rozmowie z konsultantem ze szkoły językowej www.manhattan-edu.pl podjąłem decyzję o zapisanie się na kurs dla osób wyjeżdżających tak, jak ja. Genialne nastawienie na rozmowy i stały kontakt z lektorem dodał mi wiele pewności siebie. Teraz do tej szkoły chodzi też moja żona i studiująca córka.

danewe

Posty: 18

 
U mnie się najbardziej sprawdziło połączenie stacjonarnego kursu językowego z rozmowami prowadzonymi przez Skype, z różnymi ludźmi też zainteresowanymi poszerzeniem zdolności komunikacyjnych :)

b.one

Posty: 12

 
Warto wykupić próbne lekcje w kilku szkołach, a dopiero później podjąć ostateczną decyzję o współpracy.

Działaecki

Posty: 14

 
Możesz postawić na lekcje indywidualne z native speakerem. W Warszawie to koszt wahający się w okolicach 80-100 zł/60 minut. Dobra sprawa, jak się szykujesz do prawdziwego wyjazdu.

Fajae

Posty: 10

 
Cześć, byłem na kursie wakacyjnym w szkole językowej Manhattan, na ul. Miedzianej (www.manhattan-edu.pl). Bez problemu dopasujesz grafik. Specjalizują się tylko w kursach przeznaczonych osobom dorosłym. Bardzo profesjonalna atmosfera. Co ciekawe dostałem możliwość mailowego kontaktu z lektorem. Spodobało mi się takie osobiste podejście.

Antekkk

Posty: 27