przedszkole warszawa wilanów, jakie polecicie ?

przedszkole warszawa wilanów, jakie polecicie ?

Zastanawiam się nad zapisaniem dziecka do przedszkole w miasteczko wilanów. Czy polecacie to przedszkole, czy może znacie jakieś inne z dobrą opinią?

Czarek

Posty: 3

 
Wydaję mi się, że to jest Twoja decyzja, gdzie zapiszesz swoje dziecko do przedszkola. Ja na Twoim miejscu zastanowiłbym się nad prywatnym przedszkolem Wilanów.

Miki

Posty: 17

 
Mój 4 letni syn chodzi do przedszkola warszawa wilanów. Zajęcia są bardzo kreatywne, codziennie robią coś nowego. Dzieci są bardzo zadowolone.

Ptaszyna

Posty: 5

 
W ostatnim czasie również szukałam przedszkola wilanów dla swojego dziecka i dzwoniliśmy po różnych placówkach. Ostatecznie wybraliśmy prywatne przedszkole na Wilanowie.

Laleczka4

Posty: 8

 
Ja zapisałam pierwsze dziecko do tego prywatnego przedszkola miasteczko wilanów http://www.karate-kids.pl/. Teraz zapisałam młodszą córkę. Jesteśmy niezmiernie zadowoleni z nauczycieli, pani dyrektor oraz sportowych zajęć.

apepsi1983

Posty: 23

 
My swoją córkę zapisaliśmy do państwowego przedszkola, jednak nie udało nam się dostać. Nie mieliśmy innego wyjścia, wobec tego wybraliśmy prywatne przedszkole Wilanów. Teraz myśle, że była to niezwykle dobra decyzja.

ltomzik

Posty: 2

 
Mój 4 letni syn chodzi do przedszkola warszawa wilanów. Zajęcia są niesłychanie kreatywne, na co dzień robią coś nowego. Dzieci są niesłychanie zadowolone.

namok

Posty: 15

 
W przedszkolu Wilanów są prowadzone niezwykle ciekawe zajęcia. Najlepsze jest przedszkole o profilu sportowym. Dzieci mają dużo ruchu i uczą się zasad zdrowego stylu życia.

basu

Posty: 25

 
Wydaję mi się, iż to jest Twoja decyzja, gdzie zapiszesz swoje dziecko do przedszkola. Ja na Twoim miejscu zastanowiłbym się nad prywatnym przedszkolem Wilanów.

Abaddon616

Posty: 19

 
Wybór prywatnego przedszkola wilanów jest trudną decyzją dla niejednego rodzica. Sprawdź ceny, dojazd do placówki, kadrę nauczycieli oraz jakie prowadzone są zajęcia w danym przedszkolu.

wawrzyn56

Posty: 5