Planuję prawko, polecacie coś?

Planuję prawko, polecacie coś?

Mam poważny problem. Znacie jakąś dobrą szkołę, chodzi mi o jazdy doszkalające w Warszawie.

Dzięki.

Kowalski

Posty: 7

 
Szkoły muszą dbać o swoją reputację. Wobec tego nie trudno jest odnaleźć kursy prawa jazdy w Warszawie, które oferują usługi wysokiej jakości, a kadra jest w nich pozytywnie i życzliwie nastawiona do kursantów. Można poszukać czegoś na temat zdawalności, by się upewnić.

Sewerynus

Posty: 6

 
Tak właśnie się dzieje. Ze stresem nie ma żartów. Dobrze jest więc wybrać szkołę jazdy w Warszawie, w której instruktorzy poświęcają też czas na wykładach na ten temat. Ja też bardzo się bałam, dziś jestem już mądrzejsza. Serdecznie wszystkich bojących się pozdrawiam.

Marko

Posty: 13

 
Ja zdawałem na prawo jazdy w Warszawie w szkole http://www.qmobil.pl. Jestem zadowolony, bo poszło mi gładko. Bez zbędnych doszkalających jazd, poprawek. Wszystko cacy, tak jak sobie założyłem. Polecam wszystkich instruktorów, wszyscy są ok. Goście znają się na rzeczy i umieją to przekazać ludziom. A to jest najważniejsze.

labuh

Posty: 11

 
Też myślałam, że prawo jazdy w Warszawie będzie trudno uzyskać. Ale dzięki kursom, które wybrałam wszystko było ok, ku mojemu zdziwieniu zdałam za pierwszym razem. Życzę powodzenia.

Wariat

Posty: 12

 
Zakładanie z góry, że na prawo jazdy w Warszawie będą potrzebne jazdy doszkalające jest bez sensu. Mnie nie były one potrzebne. Z takim podejściem dopiero może być kiepsko.

tunczyk

Posty: 10

 
Polecam kursy prawa jazdy w Warszawie. Profesjonalne podejście do kursantów i życzliwa atmosfera odznaczają je wysoką zdawalnością egzaminów. Jakby nie patrzeć, w końcu to stolica. Pozdrawiam.

Black_Riot

Posty: 7