Czy poleci mi ktoś dobra szkołę tańca !

Czy poleci mi ktoś dobra szkołę tańca !

Witajcie Kochani, jestem z Krakowa.. w sumie od niedawna, bowiem od trzech miesięcy. W Grudziądzu, gdzie wcześniej mieszkałam chodziłam na taniec. Znacie może tutaj w Krakowie jakąś dobrą szkołę? Już troszkę umiem i chciałabym trafić do prawdziwego fachowca zaś nie do „normalnego tancerza hobbysty”. Znacie kogoś?

Pelek_23

Posty: 26

 
Hej. Pozdrawiam Ciebie zarówno. Jeśli interesuje cię new albo partner to bardzo polecam szkołę na Długiej w Krakowie. To jest na V piętrze w Pasażu Weneckim. Tam jest taki jeden fajny istruktor-ciacho <3, który po prostu tak fajny wszystko tłumaczy jak należy robić, że aż oczy wychodzą na wierzch, że taniec to taka skomplikowana sprawa. Natomiast jak już zrozumiesz, to taniec wygląda super fajnie i profesjonalnie jak na najlepszych teledyskach. http://www.taniec.fm to jest do nich stronka, tam możesz wysłać zapytanie jak chcesz czy nie masz pewności.

chksfans

Posty: 18

 
A| znasz Akademię Tańca z Krakowa? Ich stronka to bodajże http://www.taniec.fm. Tam masz wszystko napisane czym się zajmują, które i kiedy mają kursy. Generalnie polecam pytać o wszystko, bowiem oni są już tam długo, są dobrze zorganizowani i zawsze umieją dobrze doradzić. Generalnie cała ta szkoła ma już ponad 20 lat z tego co wiem, więc spokojnie mogę Ci polecić. Tam masz prawdziwych nauczycieli tańca, którzy się znają na tym co robią i na pewno skorzystasz na tym, że do nich pójdziesz. Pozdrawiam Ciepło!

Webmaster

Posty: 17

 
To jest mój numer jeden jeżeli chodzi o szkołę tańca w Krakowie: www.taniec.fm Mieszkałam już w Wawie, w Wrocławiu, niemniej jednak ta szkoła z Krakowa, do której dzisiaj chodzę jest po prostu najlepsza. Jest niezmiernie zgrana ekipa nauczycieli tańca, nie ma jakiejś chorej rywalizacji, jedynie pełen profesjonalizm i rzeczywiście widać, iż oni uczą natomiast nie poruszają się w rytm i oczekują, iż ktoś będzie ich naśladować. Jeżeli mają miejsca to gorąco Cię zachęcam do napisania do nich.

Nargil

Posty: 17

 
Polecam Tobie serdecznie www.taniec.fm i to jest strona Akademii Tańca, jaka mieści się na długiej. Póki mieszkałam jeszcze w Krakowie to chodziłam tam. Musiałam się przenieść do męża do Irlandii, natomiast naprawdę bardzo ciepło wspominam tamtą szkołę, choć czasem wychodziłam z wielkimi zakwasami na całym ciele :-) Jeśli naprawdę pragniesz się nauczyć tańczyć a nie jedynie machać pupą do muzyki to musisz koniecznie sięgnąć z oferty tej szkoły. Pozdrawiam Cię i będę trzymać kciuki, za twoje pierwsze kroki na parkiecie :-)

Zas

Posty: 13

 
Dobrą szkołą tańca jaką mogę polecić to Akademia Tańca, oni są na ulicy długiej, jakbyś chciała podejść. Możesz na stronie do nich wysłać zapytanie (www.taniec.fm), lecz ogólnie ja polecam podejść, albowiem tak zawsze lepiej jak zobaczysz w ogóle gdzie to jest i poznasz oko w oko trenerów :-) Może mnie zobaczysz jak się tam wyginam :D Ogólnie ja już chodzę ponad pół roku i jestem niesłychanie zadowolona i nie zmienię tej szkoły, chyba iż mnie z niej wywalą :P lecz raczej nie, albowiem ze wszystkimi się tam doskonale dogaduję więc i Ciebie zapraszam :-)

snake7

Posty: 15

 
Pierwsze efekty tańca z Akademii Tańca z ul. Długiej widziałam już po miesiącu. A jak? Wówczas już wiedziałam, że nie mogę tego zostawić i nawet jak będę zmęczona to muszę chodzić i tańczyć :-) www.taniec.fm tutaj masz ich stronkę, jakbyś chciała poczytać o tym co mają w swojej ofercie. A tak to generalnie polecam zadzwonić i się popytać dokładniej, bo wówczas będę ci w stanie poradzić, co najlepiej wybrać. Powiedzą kiedy i jak w wielu przypadkach są spotkania i takie inne rzeczy organizacyjne, jakieś tam opłaty itp itd.

Kuniarz

Posty: 17

 
Ja polecam, byś zapytała w Akademii Tańca, tu masz telefon: 513 254 234, albo na stronce napisz do nich www.taniec.fm. Napisz po prostu co żebyś chciała i czy mają miejsca. Moja córka tam chodzi do szkoły i ja szukając dla niej nauczyciela tańca starałam się patrzeć na doświadczenie. Ta szkoła ma ponad 20 lat i certyfikaty z całego kraju. Moja córka też jest bardzo zadowolona i zawsze przychodzi zmęczona lecz uśmiechnięta z tych lekcji. Mogę śmiało polecić.

staffer

Posty: 14

 
Moja kumpela chodzi na długą tańczyć (www.taniec.fm tu masz dokładniejszy adres). Jak ona mi foty pokazywała jak tam wygląda to ja normalnie wow… doświadczona sala, iż hoho, wszędzie dyplomy i certyfikaty wiszą. Ja się sama zabieram za to żeby iść, natomiast mam słabe serce i muszę się najpierw doktora poradzić, bowiem nie chcę mieć później zadyszki czy coś. Napisz tam do nich czy możesz się podłączyć i będzie po problemie, a jak nie, no to trudno - to będziesz musiała poszukać jakiejś innej szkoły.

Grupa SEO

Posty: 17

 
www.taniec.fm tu masz instruktorów z mojej szkoły. Wszyscy oni mają spore doświadczenie i serce do tańca. Ja jestem dziś u Kobieta Kasi, która jest po prostu moją idolką… patrzę na nią jak na takie idealne stworzenie jak ona zaczyna tańczyć :-) mam nadzieję, iż też się kiedyś tak nauczę, bo to jest istota kobiecości według mnie, aby się tak pięknie poruszać, no ale wiesz.. ogólnie szkoła już jest od 20 lat tam i doświadczenie mają spore!

midnajt

Posty: 18