programowanie dla dzieci Biała Podlaska, sprawdzona szkoła?

programowanie dla dzieci Biała Podlaska, sprawdzona szkoła?

Dzień dobry. Znalazłem to forum, ponieważ szukam zajęć dodatkowych dla młodzieży, dokładnie lekcji programowania w Skierniewicach. Ktoś coś?

QwerTery

Posty: 2

 
Polecam kursy programowania dla dzieci w tej szkole https://www.giganciprogramowania.edu.pl. Moja córka jest bardzo zadowolona. Nawet nie wiedziałem, że to całe kodowanie tak bardzo zainteresuję Olę. Polecam. Widzę efekty i satysfakcję dziecka. Szkoła w Wyszkowie, ale działają w wielu polskich miastach.

Wariat

Posty: 18

 
Zajęcia pozaszkolne dla młodzieży u nas też normalnie były nietrafione. Od pół roku moja córka chodzi na programowanie w Skierniewicach i mówi, iż jej się to podoba. Ja też się weselę :)

daria34

Posty: 10

 
Informatyka dla dzieci to chyba niezbyt dobry pomysł. Zależałoby mi bardziej na zajęciach sportowych. Ale to prawda, że programowanie niesie ze sobą dużo korzyści. Może spróbujemy. Dziękuję za poradę.

Fajae

Posty: 11

 
Dużo się teraz mówi i kursach programowania dla młodzieży i powiem szczerze, że mnie samą interesuje to, jakby mój Kacper poradził sobie na takich lekcjach. A może polecacie jakieś konkretne kursy w Białej Podlaskiej?

xtigerx

Posty: 7

 
Nie wiedziałem, iż programowanie dla młodzieży to takie znakomite zajęcia. Mam nadzieję, iż już wkrótce będą pierwsze wyniki w postaci stworzonej na własną rękę gry komputerowej. Synowi się podoba, więc ja też jestem zaspokojony.

Miki

Posty: 7

 
Informatyka dla młodzieży to jest to, co wreszcie zadowoliło moją córkę. Zapisałam ją na kursy w Mińsku Mazowieckim, ale nie myślałam, że tak niesłychanie ją zainteresują. Raduję się razem z nią.

Eksperttt45

Posty: 3

 
Swojego syna zapisałam na programowanie dla dzieci, gdy miał 7 lat. Teraz chodzi już 3 rok, a postępy są niesamowite. Polecam wszystkim, bo to świetne zajęcia, które przynoszą mnóstwo korzyści.

345_14

Posty: 12

 
A czy znacie jakieś kursy programowania dla dzieci w Skarżysku-Kamiennej? Może tutaj też znajdzie się coś równie profesjonalnego. Myślę, że Kubie spodobałyby się tego typu zajęcia, ponieważ on na co dzień dużo przesiaduje przy komputerze i nie tylko przy grach. Jak coś, czekam i z góry dziękuję.

erbis

Posty: 11