Gdzie zapisać się na kurs angielskiego?

Gdzie zapisać się na kurs angielskiego?

Cześć.

Od dłuższego czasu zastanawiam się nad podjęciem nauki języka angielskiego.

Możecie polecić jakąś sprawdzoną szkołę?

Kruk

Posty: 7

 
Cześć.

Niedawno zostałem kierowcą tira i jeżdżę po całej Europie. Za plus w tej pracy uznaję kontakt z ludźmi, a jest on mocno ograniczony z racji tego, że… kompletnie nie znam angielskiego. Chcę pójść na jakiś kurs, natomiast kto mi go udzieli, gdy pracuję tygodniami i czasem wracam do kraju na 1-2 tygodnie?

Sweeperx

Posty: 14

 
Dzień dobry. Od dłuższego czasu bez sukcesu szukałem szkoły językowej w Rudzie Śląskiej, która umożliwi mi zdobycie praktycznych umiejętności z zakresu znajomości języka. Trafiłem wówczas całkowicie przypadkiem na http://www.englishbest.pl i w tym wypadku nie zawiodłem się. Mogę ich polecić za pełne zaangażowanie i szybkie postępy, jakie poczyniłem.

Grochu

Posty: 15

 
Hej.

Ostatnio zmuszony przez rodziców musiałem podjąć naukę w szkole językowej. Nie powiem, abym był z tego zadowolony, ale efekty mojej pracy przychodziły tak szybko, że z satysfakcją motywowało mnie to. Mogę polecić Wam szkołę, o której szczegóły znajdziecie pod adresem http://www.englishbest.pl. Jestem zadowolony, a więc Wy też możecie spróbować, jeśli szukacie kursu językowego.

Annaaa12

Posty: 15

 
Witam. Nie będę owijał w bawełnę, wybrałem szkołę językową i sprawdziła się. To znana w Rudzie Śląskiej http://www.englishbest.pl, którą polecam teraz z całą odpowiedzialnością znajomym i przyjaciołom. Możecie postarać się zapisać ze znajomymi, a wówczas atmosfera będzie jeszcze lepsza.

Bączeak

Posty: 6

 
Hej. Moi znajomi całkiem niedawno wybrali się na kurs do jednej ze szkół językowych, bowiem uznali, że w wakacje spożytkują wolny czas i podniosą swoje umiejętności. Wiecie co się okazało? Siedzieli na tych zajęciach i rozwiązywali głupie krzyżówki, co ich strasznie zbulwersowało. Szczególnie, że dwa tygodnie później zapisałam się do innej szkoły i już robię widoczne postępy!

Robuś

Posty: 13

 
Dzień dobry.

Zawsze interesowałam się brytyjską kulturą i w związku z tym po paru latach „zainteresowań” postanowiłam podjąć starania w celu wyjazdu do Olbrzymiej Brytanii. Konkretniej moim celem stał się Londyn, bo podjęłam odważną decyzję, aby tam zamieszkać. Chcę zwiedzać, niemniej jednak też pracować, więc szukam dobrego kursu językowego – wiadomo, że chodzi o angielski.

chksfans

Posty: 18

 
Cześć, nazywam się Łukasz. Zawsze „bałem się” rozmów w języku angielskim, a zmienił to dopiero kurs językowy, jaki odbyłem w Rudzie Śląskiem.

Co ciekawe, trwał on zaledwie miesiąc, był dopasowany do moich umiejętności i przyniósł oczekiwane efekty!

Puch23

Posty: 19

 
Dzień dobry.

Rozwój mojej firmy zmotywował mnie do poczynania na jeszcze większą skalę, a jednym z pomysłów był rozwój i przeniesienie się także na rynki zagraniczne. Hamowało mnie w tym przede wszystkim… brak znajomości języków obcych, co okazuje się, jest sprawą szybką do odrobienia!

Odszukałem super szkołę i naprawdę polecam wszystkim dobrze poszukać w swojej okolicy!

HalskiPL

Posty: 7

 
Cześć.

Całkiem niedawno zdobyłem propozycję pracy w Anglii. Trudno mi było odmówić patrząc na warunki finansowe, lecz trochę skłamałem, jeżeli chodzi o moją znajomość języka angielskiego. Teraz mam dwa miesiące, aby go podszlifować.

Jak myślicie, jaką szkołę językową wybrać?

MShR

Posty: 19