Szkoła policealna projektant grafiki Wrocław

Szkoła policealna projektant grafiki Wrocław

Hej!

Czy są w naszej okolicy jakieś godne polecenia szkoły policealne kształcące w takim zawodzie jak księgowy?? Jeśli ktoś skończył taką szkołę, to proszę o info!

Gerard45

Posty: 14

 
Na pewno trzeba uważać wybierając taką szkołę, bo nie wierzę, że wszystkie tak profesjonalnie podchodzą do sprawy:P Pewnie jest sporo takich szkół, co tylko chcą skasować, a niczego w zamian nie nauczyć.

midnajt

Posty: 18

 
Syn mojej znajomej skończył jakąś policealną właśnie, tylko nie wiem co to była dokładnie za szkoła...ale uczył się na informatyka czy coś takiego i dość szybko pracę znalazł zaraz po skończeniu nauki.

Zydek

Posty: 19

 
Im więcej ma się umiejętności i ukończonych szkół w CV tym lepiej, więc ja na pewno od jesieni podbiję na jakieś dwuletnie techniczne policealne...Wstępnie będzie to handel, ale znając siebie to jeszcze 5 razy się rozmyślę:P

BAsd7

Posty: 17

 
Witam!

Jestem zdania, że dobrze byłoby uderzyć do tych szkół sieciowych. Skoro działają w kilku miastach w kraju to jest szansa, że reprezentują jakiś tam poziom.

Dobrego dnia!

jajosz12

Posty: 14

 
Moja siostra teraz będzie szła do jakieś szkoły policealnej, ale jeszcze w sumie nie wybrała konkretnej. Póki co robi pielgrzymkę po najciekawszych, taki jakby casting :)

hertinho

Posty: 23

 
Cześć. Większość szkół chyba startuje z semestrem od września, także jeszcze sobie trochę poczekasz na jakieś oferty...Chociaż z drugiej strony, z tego co widzę, to im wcześniej się człowiek zapisze, tym mają lepsze ceny.

FAJNE_45

Posty: 14

 
Siemka, witam wszystkich:) Nie dość, że nie wiem jaki kierunek nauki wybrać, to nie wiem nawet jaką szkołę policealną wziąć pod uwagę...tyle dylematów w tym życiu:P

Michaś

Posty: 21

 
Mam plan, żeby sobie tytuł technika wyrobić w jakieś policealnej szkole, tylko jeszcze się waham nad kierunkiem. Albo rachunkowość, albo technik ekonomista...

martins6

Posty: 15

 
Ostatnio stawiam na rozwój i już na trzecie policealne się zapisuję :) Zaczęłam od ekonomii, później rachunkowość, a teraz organizacja reklamy...a co się będę ograniczać? :)

eXtreme23

Posty: 16