Szkoła podstawowa Białołęka, pomocy

Szkoła podstawowa Białołęka, pomocy

Witam. Szukam informacji na temat szkoły podstawowej Józefów? Od znajomych słyszałem już wiele dobrego, ale boję się że to tylko są ich przechwałki.

Bardzo proszę o wskazówki i porady czy tam posłać dziecko!

Klakier

Posty: 12

 
Dzień dobry.

Chcąc wam pomóc podam może link http://www.szkolacervantesa.pl, na który kliknęłam trochę przypadkiem. Ja osobiście sprawdziłam tą szkołę i wszystko co jest na tej stronie jest prawdą. Polecam! Możecie spokojnie zapisać tam swoje dzieci bez żadnego ryzyka. Ja tak zrobiłam lata temu i dziś moje słoneczko właśnie kończy tam edukację.

Dziecko zawsze wracało ze szkoły zadowolone uśmiechnięte i takie też do niej szło.

czes212

Posty: 19

 
Cześć.

Wybór szkoły dla dziecka to bardzo ważna decyzja. W końcu taka szkoła prowadzi je do wieku nastoletniego, a to dziś jest jak prawie do samej dorosłości.

Ja sobie nie wyobrażam jak wybiorę szkołę, na szczęście jeszcze kilka lat na tą decyzję przede mną.

Illilakip

Posty: 18

 
Cześć. Wybierając taką placówkę w ogromnym stopniu kierowałam się opiniami innych osób, a głównie osób niezmiernie mi znajomych. Ich opinie to była podstawa w podejmowaniu ostatecznej decyzji.

Zaufałam takim osobom i teraz tego nie żałuje.

Seba123

Posty: 15

 
Cześć.

Mnie jednak się wydaje że nie ma pokierować się wiekiem nauczycieli. A nawet może lepiej postawić jednak na tych młodszych. Wiadomo, że człowiek z czasem nabiera rutyny i podchodzi do pewnych spraw rutynowo.

Należy zadać sobie pytanie czy chce się żeby dziecko uczył ktoś kto żyje przeszłością, czy ktoś kto je przygotuje do obecnie panującego ładu na świecie?

AnnnnoD

Posty: 17

 
Dzień dobry.

Nie ma co się przejmować że człowiek długo nie może się zdecydować na właściwą szkołę. Jednak im dłużej się szuka tym wybór może się okazać lepszy i bardziej prawidłowy.

Dziwie się rodzicom, którzy decyzję o wyborze szkoły podejmują momencie.

Dr Nemo

Posty: 15

 
Cześć.

Naprawdę zajęcia pozalekcyjne to dość istotna sprawa ponieważ aktualnie nie każdego rodzica stać na posyłanie dziecka do szkoły językowej czy tez na inne zajęcia. W szkole takie zajęcia organizowane grupowo są na pewno dużo tańsze no i dziecko pozostaje w jednej placówce do czasu odbioru go poprzez rodzica.

Robuś

Posty: 21