Czy znacie jakieś przedszkole na Wilanowie ?

Czy znacie jakieś przedszkole na Wilanowie ?

Poszukuję jakiegoś sprawdzonego niepublicznego przedszkola w Wilanowie. Zależy mi na placówce, jaka działa do najpóźniejszych godzin. Jeżeli coś wiecie, orientujecie się, to czekam na waszą opinię.

Jasieczek23

Posty: 3

 
Dokładnie tak jest. Dzieci mają wyższe warunki, są w mniejszych grupach. Ale pomysł sportowego prywatnego przedszkola w Wilanowie uważam za najlepszy. Myślę, iż pójdę właśnie w tym kierunku, bowiem moja córka uwielbia taniec i gimnastykę.

Nan3k

Posty: 14

 
Też jestem za :) Mnie jednakże przydałoby się przedszkole w Warszawie w Wilanowie o profilu bardziej tanecznym, bowiem mam córkę, jaka interesuje się tańcem, muzyką itd. Znacie coś takiego?

johncena67

Posty: 11

 
Rytmika jest w każdym przedszkolu. Myślę, że wiecej zajęć sportowych to nic złego dla dzieci. Sama myślę właśnie nad takim wyborem. Prywatne przedszkole w Wilanowie o profilu sportowym to całkiem dobra idea.

Lupusx

Posty: 9

 
To zależy, czego dokładnie potrzebujesz. Możesz wybrać na przykład przedszkole w Warszawie Wilanowie, które stawia na sport. To naprawdę świetna sprawa, gdy w maluchu zaszczepia się sportowe nawyki od najmłodszych lat. To dobry pomysł na przyszłość.

gumisiek45

Posty: 5

 
To jest genialne prywatne przedszkole w miasteczku Wilanów http://www.karate-kids.pl. Stawiają tu głównie na sport, gimnastykę, taniec. Jest mnóstwo interesujących zajęć plastycznych i znakomita opieka.

micko

Posty: 4

 
Też polecam. Mój syn chodził do przedszkola w Wilanowie, gdzie sport to był priorytet. Zaszczepiłam dzięki temu w nim zamiłowanie do piłki. To była bardzo dobra decyzja mojego męża. Ogólnie uważam, że najlepsze są prywatne przedszkola, gdzie dzieciom poświęca się więcej czasu i uwagi. Pracują tu w małych grupach.

bruklin187

Posty: 5

 
Mnie nie udało się posłać w zeszłym roku, albowiem nie było miejsc, ale to była placówka publiczna. W tym roku zdecyduję się na niepubliczne przedszkole w Wilanowie. Mam dwa na oku, jedno z nich to profilowane przedszkole sportowe.

Michaś

Posty: 4

 
Sportowe prywatne przedszkole w Wilanowie nie jest złym pomysłem. Mój Jasiek uwielbia aktywność ruchową, więc zapewne takie zajęcia by mu się spodobały. Ciekawa jestem tylko, czy będzie mnie stać na taki wypas. Wiem, że przedszkola prywatne nie należą do tanich. Myślałam jeszcze nad profilem językowym.

jarcio00

Posty: 10