zajęcia dodatkowe dla młodzieży, opinie ?

zajęcia dodatkowe dla młodzieży, opinie ?

Witam. Czy jesteście w stanie polecić mi jakieś zajęcia pozalekcyjne dla mojego dziecka?

Wiśniak45

Posty: 2

 
Nie widziałem przeszkód, aby zainwestować w zajęcia dodatkowe dla dzieci. W moim przypadku interesujące moje dzieci zajęcia kosztują zaledwie 100-150 pln miesięcznie.

codePerformance

Posty: 7

 
Obliczyłem niedawno, że maksymalnie 2-3 tysiące złotych rocznie kosztowały mnie zajęcia dodatkowe dla dzieci. Przyznajcie szczerze, że to stosunkowo niewielki wydatek, gdy wziąć pod uwagę korzyści, jakie jest w stanie zagwarantować. Przynajmniej ja jestem zadowolony.

edyta123

Posty: 3

 
Zastanówcie się nad tym, jakie zajęcia pozalekcyjne mogą zainteresować Wasze dzieci. Wydaje mi się, że w praktycznie każdym mieście znajdziecie coś ciekawego. Wiele zależy od tego, jak sporo zaangażowania włożycie w proces poszukiwań. To moim zdaniem kluczowe.

Fogulec

Posty: 9

 
Miałem twardy orzech do zgryzienia, gdy stanąłem przed koniecznością wyboru zajęć dodatkowych dla młodzieży, jaką mam w domu :-) Całe szczęście, żę odnalazłem interesującą szkołę programowania, do której zapisałem dzieci.

Gruszek2

Posty: 17

 
Przygodę swoich maluchów z programowaniem możecie rozpocząć, gdy zapiszecie je na odpowiednie zajęcia dodatkowe dla dzieci. Muszę rozwiać Wasze wątpliwości, gdyż miesięczny koszt zajęć nie stanowi ponadprzeciętnie wysokiej inwestycji.

Joe

Posty: 4

 
Bezdyskusyjnie najlepsze zajęcia pozalekcyjne znajdziecie w tej szkole: http://www.zajeciapozalekcyjne.pl. Jej sztandarowe zajęcia z programowania są rewelacyjne.

matek562

Posty: 7

 
Staram się nie oszczędzać, gdy w rachubę wchodzi opłacenie zajęć dodatkowych dla młodzieży. Mam dwójkę dzieci i chcę inwestować w ich rozwój. Mam nadzieję, że właśnie takie podejście przyniesie satysfakcjonujące rezultaty. Podzielę się spostrzeżeniami w przyszłości :-)

mniszko

Posty: 2

 
Miałem mocno ograniczony budżet, gdy w obrębie moich zainteresowań pozostawały zajęcia pozalekcyjne. Na szczęście udało się odszukać odpowiednią ofertę :)))

Krzysio

Posty: 9

 
Nie zamierzamy oszczędzać, jeżeli chodzi o zajęcia dodatkowe dla dzieci. Chcę tylko, aby moje dzieci po prostu rozwijały własne zainteresowania i umiejętności.

Mariusz

Posty: 2