Płytki do łazienki

Płytki do łazienki

Cześć, stoję właśnie przed wyzwaniem remontu łazienki. Czy znacie może w Trójmieście lub ewentualnie internetowe sklepy z dobrym wyborem glazury? Macie ogólnie fajne wskazówki dotyczące wykończenia łazienki płytkami?

andrew66

Posty: 2

 
Myślę, że płytki ceramiczne to zawsze uniwersalny wybór do łazienki ze względu na wodoodporność, no i prostotę utrzymania w czystości. U mnie jest ogrzewanie podłogowe w dużej łazience i płytki ceramiczne. Taki układ uważam po prostu za rewelacyjny.

Wacław

Posty: 13

 
Z Włoch i Hiszpanii są dobre płytki łazienkowe i wcale za nie nie przepłacisz. Przy okazji zakupu płytek zastanów się nad inwestycją w meble i armaturę, najlepiej w jednym miejscu. Przynajmniej na transporcie zaoszczędzisz.

joziq34

Posty: 14

 
Moim zdaniem warto zainwestować w płytki, które z powodzeniem imitują inne materiały, chociażby beton oraz drewno. Akurat drewnopochodne płytki pięknie wyglądają na podłodze. Od razu masz cieplejszy klimat wykończenia pomieszczenia.

pawel253

Posty: 12

 
W Trójmieście masz Bibliotekę Glazury do dyspozycji. Zainwestowałem u nich w płytki drewnopochodne, które bardzo ładnie wyglądają. Do tego w cenie płytek za darmo doszedł cały projekt łazienki bezpłatnie. Formaty płytek prawdopodobnie wszystkie do wyboru, chociaż wiele zależy od kolekcji. Mam płytki z Hiszpanii, w ogóle nie przepłaciłem. Posiadają również sklep internetowy iglazura24.pl.

Czarek

Posty: 17

 
Pamiętaj, że płytki łazienkowe znajdziesz w wersjach, które imitują inne materiały, np. kamień, drewno, do tego piękne mozaiki dochodzą. Masz zatem w łazience prawdopodobnie największy potencjał wykończenia wnętrza.

Lupusx

Posty: 12

 
Sprawdź obowiązkowo wskaźnik antypoślizgowości w płytkach łazienkowych. Od R9 minimum zamawiaj.

Poison76

Posty: 20

 
Radziłbym do łazienki wstawiać tylko meble z miękkimi nóżkami i zakończeniami. Niestety niektóre płytki łatwo uszkodzić.

Acclaim

Posty: 5

 
Wielkość płytek trzeba zawsze dobierać do przestrzeni łazienki. Zbyt małe płytki wyglądają tragicznie w dużych pomieszczeniach. Warto sobie to uświadomić przed zakupem.

Jacusiński

Posty: 15