leczenie miażdżycy Kraków, proszę o pomoc

leczenie miażdżycy Kraków, proszę o pomoc

Witam. Potrzebuję leczenia żylaków nóg. Muszę otrzymać się do jakiegoś specjalisty prywatnie. Polecacie kogoś z Krakowa? Jestem w kropce, albowiem nie chcę operacji, może jest jakieś inne rozwiązanie. Dziękuję.

derums3

Posty: 2

 
USG Doppler w Krakowie wykonywałem tutaj https://www.naczyniowiec24.pl. Można tutaj znaleźć bardzo dobrych lekarzy specjalistów. Dzięki jednemu z chirurgów uniknąłem operacji, na którą mnie już szykowano. Praktykują tutaj małoinwazyjne i nowoczesne metody leczenia naczyń, żył i tętnic. Bardzo profesjonalne miejsce.

Sewerynus

Posty: 7

 
Leczenie żylaków w Krakowie też wybrałem prywatnie. Miałem akurat dostęp do wybornego lekarza. Pewnie teraz mój stan zdrowia byłby gorszy. Mam nadzieję, że choroba nie powróci. Teraz wiem też, jak dbać o siebie. Pracę zmieniłem, zacząłem spokojniejsze życie, ale też mniej pracować. Gdybym być świadomy uprzednio, co źle robię, to pewnie nie doszłoby do takich sytuacji :(

GGregbard

Posty: 6

 
Wyszłam na szczęście w odpowiedniej chwili z podobnego założenia, że prywatne leczenie jest właściwym leczeniem :) Poszukałam prywatnej placówki z chirurgią naczyniową w Krakowie i dzięki temu dziś jestem zdrowa, tzn. nie muszę być na lekach :D

dertumer45

Posty: 14

 
U mnie ale chromanie przestankowe. Od lat borykam się ze schorzeniem i jeszcze żaden lekarz nie pomógł mi tak, żebym odczuł ulgę, ale też nie bał się o zdrowie. Konieczna mi chyba wizyta w prywatnej placówce z chirurgią naczyniową w Krakowie. To moja jedyna szansa, żeby życie wróciło do normy.

żabka45

Posty: 14

 
Próbuj, bo po takim zabiegu szybko dochodzi się do zdrowia. Nie leżysz w szpitalu przede wszystkim. Koniecznie będziesz musiał wykonać USG Doppler żył w Krakowie i właśnie polecam zrobić to prywatnie.

Klakier

Posty: 18

 
Tak USG Doppler tętnic wykonasz na nfz w Krakowie, niemniej jednak nie polecam. Mają kiepski sprzęt :) Bynajmniej tam, gdzie jak korzystałem. W końcu wybrałem prywatną klinikę, gdzie zajęli się mną profesjonalnie i czułem, że naprawdę chcą mi pomóc. W naszym mieście jest kilka porządnych prywatnych gabinetów, gdzie robią również zabiegi.

Julian

Posty: 5

 
Łatwo mówi się wszystkim, którzy nie chorują na daną chorobę. Gorzej przeżywać własną traumę i lęk :( Leczę się u chirurga naczyniowego w Krakowie na zakrzepicę żył głębokich i raz jest dobrze, raz gorzej niestety.

dobryrd

Posty: 4