Powiekszenie erekcji

Powiekszenie erekcji

Hello, pytanie mam intymne dość. Kojarzycie jakieś preparaty na powiększenie...penisa? Teraz wiem że jest dużo różnych wspomagaczy typowo pod seks i jeśli by coś miało pomóc, zwiększyć, wydłużyć i tak dalej to dlaczego by nie spróbować?

TomekK

Posty: 3

 
Heh, no dziwi mnie że aż tyle reklam tabletek na potencję jest w mediach ostatnio. Wychodziłoby na to, że skoro jest taka duża podaż to i popyt powinien być niemały na takie wspomagacze.

inhuman

Posty: 14

 
Długo się wahałem co dla siebie kupić ale stanęło na żelu Dr.Penigreat i jestem zadowolony. Stanęło, to jest dobre słowo żeby ten preparat opisać tak w ogóle :P Jest wyraźna poprawa możliwości łóżkowych, żona zadowolona, ja zadowolony, super!

Alexxxi

Posty: 16

 
Kupiliśmy sobie ostatnio z narzeczoną kamasutrę i testujemy niektore pozycje, to powiem że trzeba być człowikiem gumą , żeby dać radę momentami. To nie jest na pewno zabawa dla każdej pary

Lupusx

Posty: 12

 
Różne są teraz te preparaty na potencję, erekcję,, generalnie na seks ale ja to jeszcze z niczego takiego nie korzystałem. Jeszcze nie, bo mam w planie sobie coś kupić prędzej czy później, tylko nie wiem na co się zdecydować.

edmund

Posty: 11

 
Póki co nie jest źle jeśli o mnie chodzi i te sprawy. Fakt, czasami to jestem tak zmęczony że sex jest ostatnią rzeczą o jakiej myślę, ale ogólnie staramy się z żoną co jakiś czas jakieś bara bara uskutecznić, bo to jednak wazna sprawa u każdej pary.

kubaraj

Posty: 15

 
Już tak jakoś wyszło że jednych facetów natura bardziej obdarowała a innych drobniej. I tak trzeba się cieszyć że nie jesteśmy azjatami, bo według statystyk to u nich jest ponoć najbiedniej z centymetrami :)

Bwoy-Yo

Posty: 13