Muszę kupić aparat Invisalign, ale gdzie ?

Muszę kupić aparat Invisalign, ale gdzie ?

Witam. Czy jesteście w stanie powiedzieć mi cokolwiek na temat metody prostowania zębów Invisalign?

anna_00

Posty: 2

 
Dyskretną metoda leczenia problemów ze zgryzem to Invisalign. Uważam, że to rewelacyjna oferta, bowiem nie powoduje problemów podczas jedzenia posiłków, a jednocześnie pozwala zdjąć nakładkę i zadbać o higienę jamy ustnej w dowolnym momencie.

amrmas22

Posty: 3

 
Myślę, że mogą zainteresować Was przezroczyste nakładki na zęby. Mam świadomość, że to nietanie rozwiązanie, aczkolwiek jednocześnie nikt nie zauważy, że korzystacie z pomocy aparatu ortodontycznego, aby wyprostować swój zgryz :-)

Wwalczuś

Posty: 19

 
Polecam niewidoczne nakładki na zęby, które znalazłem u nich: http://niewidocznyaparat.pl. Wbrew powszechnej opinii były one dostępne w satysfakcjonująco niskich cenach.

Damiano

Posty: 3

 
Na jutro jestem umówiona do kliniki, która jest w stanie zaproponować mi aparat Invisalign. Jestem bardzo ciekawy, na jaką kwotę zostanie wyceniony proces mojego leczenia. Postaram się pamiętać o tym, aby podzielić się swoimi spostrzeżeniami na tym forum.

FighterFX

Posty: 24

 
Byłem zdziwiony, gdy dowiedziałem się, że istnieje coś takiego jak przezroczyste nakładki na zęby. Ich zastosowanie wiąże się rzecz jasna z wyższym wydatkiem, aczkolwiek praktycznie nikt nie ma szans dowiedzieć się, że nosicie aparat ortodontyczny.

Anber4

Posty: 13

 
Invisalign cenowo to metoda leczenia ortodontycznego, która jest ewidentnie droższa od zwykłych aparatów metalowych. Jej podstawowy atut? Moim zdaniem niewidoczność.

asu204

Posty: 6