stomatolog w Gliwicach, gdzie ?

stomatolog w Gliwicach, gdzie ?

Potrzebny mi sprawdzony, miły i kompetentny dentysta w Gliwicach. Od niedawna mieszkam tu w mieście. Nie jestem zorientowany w nazwiskach. Jeżeli moglibyście pomóc, polecić, z góry niezmiernie dziękuję.

Modniś

Posty: 2

 
No właśnie te ceny spędzają mi sen z powiek :) Może odnalazłoby się co na raty. Z tego co wiem, to w niektórych gabinetach można liczyć na coś takiego. Jak znacie takiego stomatologa w Gliwicach, piszcie.

Hihi_WWW

Posty: 7

 
http://dentysta.eu/o-gabinecie to link do naprawdę profesjonalnie działającego gabinetu stomatologicznego. Jak szukacie dobrego stomatologa w Gliwicach z nowoczesnym gabinetem, polecam.

zooazool

Posty: 4

 
Nam przydałby się stomatolog w Gliwicach, który miałby dobre podejście do dzieci. Jest to dla mnie bardzo ważna kwestia, bo nie mam zamiaru wystraszyć Zosi na dzień dobry. Znacie kogoś zaufanego? Piszcie :)

Polaczek90

Posty: 22

 
Też potrzebuję wstawić zęby. Ograniczają mnie jednak fundusze. Po RTG zęba w Gliwicach okazało się, że prawdopodobnie będzie potrzebny most i najlepiej gdyby był on zamontowany właśnie na implantach.

gruszk56

Posty: 7

 
No właśnie mnie by zależało na takich ratach. Może ktoś tu jednak poleci jakiegoś stomatologa, który wykonuje implanty w Gliwicach i można płacić w ratach. Jak coś, to czekam, bowiem akurat teraz na tej sprawie zależy mi najbardziej. Z góry niesłychanie dziękuję za wszelką pomoc.

kllarka

Posty: 2