wirtualne biuro w Warszawie śródmieście, gdzie warto ?

wirtualne biuro w Warszawie śródmieście, gdzie warto ?

Będę potrzebował skorzystać z oferty jakiegoś wirtualnego biura w Warszawie. Może znacie jakiś sprawdzony adres? Będę wdzięczny za każde polecenie. Sprawa dość pilna, więc tym niezwyklej czekam na wasz odzew :)

olikt56

Posty: 1

 
Jak dla mnie to największym atutem był fakt szybkiego założenia firmy. We wszelkich formalnościach pomogli, nie trzeba było się motać. Chwalę sobie i na razie nie zamierzam zmieniać, albowiem wirtualny adres w Warszawie jest dla mnie wystarczający.

jarossek6

Posty: 4

 
Dla mnie pomocne okazało się biuro wirtualne City Office Twarda 18. Mają też sale konferencyjne do organizowania spotkań. Faktycznie polecam, albowiem niedrogo.

warter88

Posty: 5

 
Własna działalność gospodarcza to gigantyczne koszty, chyba raczej w każdej branży, a już na pewno wtedy, gdy potrzebujemy biura :) Co do wirtualnego rozwiązania jak na razie nie mam żadnych obaw, więc na sam początek podejmę chyba taką decyzję.

gabryś99

Posty: 7

 
Pomysł postrzegam całkiem dobrze. Zastanawiam się jednak nad tym, czy rzeczywiście takie biuro wirtualne jest w stanie obsługiwać tak wiele podmiotów i to w sposób profesjonalny, czyli dokładnie chodzi mi o pocztę itd.

Boss

Posty: 19

 
Widzę zainteresowanie tematem, a ja właśnie mam świeżo upieczoną firmę i to dzięki takiemu rozwiązaniu. Powiem tak, że jak na razie jest faktycznie niesłychanie okej, bo wirtualne biuro w Warszawie zagwarantowało mi mnóstwo korzyści. Za najlepszą uważam obsługę korespondencji i archiwizację e-dokumentów :) Poza tym mam dzięki nim firmę z samego Śródmieścia :D

serwus45

Posty: 5

 
Osobiście myślałam, iż to będzie tylko idealne na sam początek, natomiast teraz raczej nie mam zamiaru rezygnować. Wygodnie mi, a to dla mnie najważniejsze. Klienci przyzwyczaili się, więc nie mam na razie zamiaru rezygnować. Ale to prawda, iż jak wirtualne biuro w Warszawie to jednak w centrum.

piXel23

Posty: 6