wycena nieruchomości w Myślenicach, znacie ?

wycena nieruchomości w Myślenicach, znacie ?

Dzień dobry. Moje pytanie dotyczy wyceny domu w Myślenicach. Może orientujecie się, komu coś takiego zlecić. Komu w tej branży warto zaufać. Czeka mnie sprawa w sądzie. Koniecznie musi być to prawdziwy specjalista.

Gucio

Posty: 3

 
Myślę, że będę musiał dokładniej zapoznać się z opiniami klientów. Nie chciałbym zlecić wyceny nieruchomości pierwszemu z brzegu rzeczoznawcy. Mam nadzieję, że może tutaj na forum podeślecie więcej informacji na temat usług w Myślenicach. Nie orientuję się w tej dziedzinie ni w ząb, dlatego mam tyle pytań i wątpliwości.

qbencjusz

Posty: 14

 
Napisz, bowiem to temat, który mnie również interesuje. Nie chciałbym skorzystać z usługi, której potem będę żałować. Muszę dokonać wyceny mieszkania w Myślenicach, więc podpinam się pod temat i z góry dziękuję za odzew.

Zlomex

Posty: 22

 
Wyceny mieszkania w Myślenicach dokonała dla mnie ta firma https://www.tmlnieruchomosci.pl. Jestem pod wrażeniem szybkości i profesjonalizmu. Szczerze polecam również z uwagi na ceny usług.

Max Pejnn

Posty: 12

 
Wolę się skontaktować i zbadać. Należę do ludzi, które wolą wszystko wiedzieć na wszelki wypadek :) Tak czy inaczej, dzięki za odzew w temacie rzeczoznawcy w Myślenicach.

serwus45

Posty: 10

 
Myślę, iż na pewno odszukasz kogoś w konkretnym budżecie. Pamiętaj, iż zawsze możesz porównać oferty. Jeżeli chodzi o pracę rzeczoznawcy, to oni nie mają odgórnego cennika, więc stawki mogą być naprawdę zróżnicowane. Uważam, iż w Myślenicach nie jest drogo.

Radziu

Posty: 4