mieszkania w Warszawie, gdzie znajdę ?

mieszkania w Warszawie, gdzie znajdę ?

Gdzie znajdę niesłychanie duży wybór mieszkań na sprzedaż w Warszawie? Od paru miesięcy szukam mieszkania i mam swoje wymagania. Niestety jak na razie nic dobrego z tego nie wynikło. Żąda miejsca gdzie tych ogłoszeń będzie wiele.

Kruczek23

Posty: 1

 
Oferty z nieruchomościami w Warszawie można znaleźć na http://www.tradebest.pl. ta strona ma ich naprawdę bardzo dużo. Bez względu na to czy ma to być małe czy duże mieszkanie to u nich coś dla siebie dopasujemy.

sebastian99

Posty: 11

 
Sprzedawałem mieszkanie w Warszawie i klientów miałem praktycznie od razu. Wcale nie miałem niskiej cenę. Lokalizacja była super metro blisko, szkoły i sklepy też. Tego właśnie szukają ludzie. Dzisiaj liczy się komfort i czas, dlatego bardzo duże znaczenie ma to gdzie takie mieszkanie się znajduje. Wtedy ludzie zapłacą za nie więcej.

Menene

Posty: 22

 
Wybór mieszkań w Warszawie jest dość spory. Wszystko jednakże zależne jest od tego, czego się tak naprawdę szuka. Która lokalizacja, wielkość no i jaka to ma być cena?

Skuteczność

Posty: 10

 
Warszawa zawsze miała bardzo drogie mieszkania. Nawet przed tym jak ceny mocno wzrosły to tanio tam nie było. Zarobki w stolicy w tamtych czasach były kilkukrotnie wyższe niż w innych regionach kraju. Tak to wyglądało.

labuh

Posty: 15

 
Jeśli ma się pieniądze to nie ma kłopotów z trafieniem super okazji. Naturalnie trzeba się liczyć z tym, iż płacimy wówczas gotówką. Znajomy kiedyś nabył mieszkanie za 1/3 ceny rynkowej. Właścicielowi pieniądze były konieczne na już i on z takiej okazji skorzystał.

quwejt

Posty: 13