Fototapety

Fototapety

Cześć! Dobry sklep z fototapetami w internetach – znacie jakiś? Gdzie długo nie trzeba czekać na zamówienie??

labuh

Posty: 1

 
Przydałaby mi się w firmie jakaś fototapeta w korytarzu bo tam te ściany to nie mają lekkiego życia brudzą się zbierają jakieś osady, nie wyglądają za dobrze trzeba by je odmalowywać co drugi rok.

miskowiec45

Posty: 10

 
Moim zdaniem są pomieszczenia gdzie fototapeta może bardzo pasować i to jest np. sypialnia, ale też wszelkie lokale usługowe – restauracje, sklepy, agencje reklamowe itp. W salonie to mi się średnio widzi.

Jasieczek23

Posty: 3

 
Ciekawe designerskie fototapety sprzedają na http://fototap.pl. Chwalę sobie tutaj obsługę. Dobry kontakt mailowy każdy wzór mają dobrze opisany i też fotki są autentyczne wiarygodne, w tym sensie że nie ma rozbieżności w kolorze między tym co na stronie a tym co się fizycznie na takiej fototapecie dostaje.

XxxxX

Posty: 17

 
Teraz to generalnie można poszaleć z aranżacjami wnętrz widzę że ludzie coraz większą uwagę zwracają na design mebli wykończeń i wydają na indywidualne projekty duże pieniądze.

Babeczka

Posty: 6

 
Ostatnio sobie w sieci przeglądałam fototapety w różnych sklepach i najbardziej mi się podobały motywy miejskie, na przykład panorama Paryża z widokiem na wieżę Eiffla wyglądała super itp.

pawel253

Posty: 3

 
Teraz te tapety robią bardzo dobre odporne wytrzymałe i jednocześnie efektowne...jak sobie człowiek przypomni jakie tapety klejono w domach te 20 lat temu to jest przepaść w jakości :)

edyta123

Posty: 10