siatki na łóżeczko poszukuję

siatki na łóżeczko poszukuję

Chcę kupić siatki na łóżeczko do zabezpieczenia. Jak ktoś już robił taki zakup i poleca jakiś sklep, niech da znać. Dziękuję.

mariuszek

Posty: 2

 
Właściwie, co mogę powiedzieć to też, tyle, że te siatki dla domu są świetnej jakości i trudno znaleźć na rynku jakąś alternatywę tego rozwiązania. Mnie posłużyły jako zabezpieczenia w ogrodzie, które musiałem wykonać z uwagi na dzieciaki. Świetna sprawa, polecam każdemu.

audi80

Posty: 6

 
Jak konieczne są wam siatki na łóżeczko to polecam tę ofertę https://bagan.pl/siatkiochronne-dladomu/siatki-na-lozeczko. Kupowaliśmy tam z mężem i nie mamy żadnych zastrzeżeń do jakości i w ogóle do obsługi sklepu, która bardzo pomogła dobrać stosowny rodzaj. Tu chyba było nawet najtaniej, gdzie szukaliśmy. Dostawa szybka.

Działaecki

Posty: 14

 
Powiem szczerze, bo wcześniej miałam obawy, czy te siatki zabezpieczające dla dzieci są tak skuteczne i ogólnie czy mają wygląd, żeby je montować w domu :) Teraz widzę, że to profesjonalny produkt godny użytkowania.

johncena67

Posty: 7

 
Dokładnie też tak uważam :) My wykonaliśmy z siatek ochronnych dla domu świetne ogrodzenie, które nie tylko jest skuteczne i trwałe, ale też ładnie wygląda. Już kilka osób pytało, co to dokładnie :) Pozdrawiam.

olka54

Posty: 7

 
Gdyby nie siatki na schody, to nie wiem, jak upilnowalibyśmy naszego synka. Jest wszędzie :) Teraz rzeczywiście można być spokojniejszym. W planach mamy ogrodzenie placu zabaw i chyba też wykorzystamy ten materiał, bo jest elastyczny, nie uszkadza się, ale też fajnie wygląda. Efekt jest całkiem okej.

Kleooo6

Posty: 4