Szukam siatki dla rolnictwa

Szukam siatki dla rolnictwa

Szukam rzeczywiście mało nasiąkliwych siatek rybackich. Byłbym zainteresowany dużym zakupem, ale muszę mieć pewność, że to siatki najlepszej jakości. Polecacie coś może dokładnie? Może jakiegoś sprawdzonego producenta?

Kuniarz

Posty: 5

 
A ja kupiłam siatki dla kotów i muszę podzielić się z wami opinią :) W końcu mam sprawdzone zabezpieczenie. Siatka jest mocna. Mój kotek nie daje sobie z nią rady. Jest teraz w pełni bezpieczny.

nantusia

Posty: 10

 
Bez najmniejszych obaw możesz postawić na PP lub PE. Tego typu siatki dla rolnictwa nie bez powodu są produkowane przeważnie właśnie z tych tworzyw sztucznych. Jak zdecydujesz się na takie, możesz być pewny, że na sporo lat ci taka siatka wystarczy. U mnie już 5 rok i jak na razie nie zapowiada się na żadną renowację ;)

Złoty

Posty: 7

 
Kupowałem siatki hodowlane tutaj https://bagan.pl/siatkiochronne-dla-rolnictwa/siatkihodowlane. Jestem zadowolony zarówno z asortymentu, ale też z tego, jaka jest tutaj obsługa. Podpowiedziano mi tutaj najlepsze rozwiązanie, dlatego polecam tego producenta i tyle :)

PucH2

Posty: 22

 
No jasne, że zależy od wykonania. Najlepsza metoda produkcji to bezwęzłowa. Jeszcze mocniejsze są wtedy siatki hodowlane, które jak wiadomo, narażone są na intensywną eksploatację. Jak kupować, to tylko w profesjonalnym miejscu.

dawid123

Posty: 8

 
Polietylen jest równie jakościowym tworzywem co polipropylen. Osobiście nie widzę różnicy, ale można dopytać dokładnie w sklepie. Na działce mam ogrodzenie z siatek ochronnych rolniczych PE, w ogrodzie z PP.

Worms

Posty: 6

 
Jeżeli tylko planujecie wykonać profesjonalne zabezpieczenie, to polecam polietylenowe albo polipropylenowe siatki na woliery. W tym wypadku można mieć 100% pewności, że przetrwa naprawdę wiele lat i nic złego się z nią nie stanie.

enriquess

Posty: 5

 
Z tych samych tworzyw są produkowane siatki dla rolnictwa, zatem mam zamiar skorzystać do ogrodzenia terenu. Myślę, iż to będzie chyba rozwiązanie na lata :) Ciekaw jestem, czy wykonywaliście takie ogrodzenia. Może coś polecicie konkretnego, jakiegoś producenta. Nie wiem, gdzie zakupić.

labuh

Posty: 12

 
Z takich siatek na ptaki można sięgnąć w ogrodzie do zabezpieczeń? Muszę coś wykonać na wiosnę, bowiem ptactwo jest u mnie w szczególności natrętne :) Jak coś możecie powiedzieć na ten temat, to bardzo dziękuję.

Czesio

Posty: 4

 
Jeśli chodzi o montaż siatek dla zwierząt domowych, to z całą pewnością poradzisz sobie sama. Masz instrukcję, a poza tym zawsze możesz dopytać obsługi sklepu. Ja sama wykonałam takie zabezpieczenie na balkonie :D

Gucio

Posty: 7