siatki na oczka wodne, dobra firma ?

siatki na oczka wodne, dobra firma ?

Poszukuję ofert siatek na ogród. Może polecicie jakiś dobry sklep czy producenta, gdzie robiliście kupowanie, jeśli robiliście nie ulega wątpliwości :D Chętnie skorzystam, albowiem mam poważny dylemat. Nie mogę się zdecydować.

demonn

Posty: 3

 
A jeśli chodzi o siatki na hamaki, to co konkretnie polecacie? Mam dylemat pod kątem wielkości oczek, ale o grubości też napiszcie, jak sami robiliście hamak. Muszę chociaż orientacyjnie wiedzieć co i jak :) Z góry dzięki za zainteresowanie tematem.

reavan

Posty: 5

 
Chyba nie ma innego rozwiązania tylko siatki na oczka wodne, no bowiem czym zabezpieczyć zbiornik? Muszę wykonać takie zabezpieczenie i poszukuję sposobów. Znacie jakieś inne?

hertinho

Posty: 23

 
Ten sam rodzaj siatek to siatki do trampolin. Ta, która była kupiona wraz ze sprzętem byłą kiepskiej jakości. Czeka mnie wymiana i muszę wiedzieć czy ten polipropylen się nadaje.

Zbyszek

Posty: 15

 
Robiłem takie zabezpieczenie u siebie, więc mogę polecić tę ofertę https://bagan.pl/siatkiochronne-naogrod/siatkidotrampoliny. Mają tutaj szeroki asortyment siatek na trampoliny. To siatki z samych najlepszych materiałów jak PP czy PE. Na lata użytkowania i akurat tutaj można nieco zaoszczędzić na nabyciu.

szef82

Posty: 18

 
Tego typu siatki na trampoliny użyliśmy, żeby ogrodzić plac zabaw w ogrodzie. Całość bardzo dobrze się prezentuje i jest trwała. Siatki można kupić online. Wtedy wychodzi nawet taniej. Jak zamawiasz większą ilość, to masz bezpłatną dostawę. Wybraliśmy sobie ciekawy kolor i drobne oczka. Naprawdę polecam.

quwejt

Posty: 6

 
A ja się chyba zdecyduję na siatki na hamaki. Widziałem, że wcale nie są takie drogie i można zrobić samemu. Na pewno będzie jakaś oszczędność. A może jakiś sklep polecacie konkretny?

edmundzio

Posty: 7

 
Takie siatki na basen to konieczność. Dopóki nie mieliśmy dzieci, można było sobie tę kwestię darować, natomiast teraz nie wyobrażam sobie życia bez tego zabezpieczenia. Mąż kupił poprzez internet, bo było taniej. Należałoby pamiętać jednakże, żeby była to siatka z polipropylenu, gdyż ten jest niezmiernie odporny na wpływ warunków pogodowych i uszkodzenia.

rz3zn!k

Posty: 14

 
Jeśli potrzebujesz siatek na trampoliny, to możesz zdecydować się na polipropylen, bowiem to fajny materiał pod kątem użytkowania, niezwykle elastyczny i bezpieczny dla dzieciaków. Nie niszczy się od słońca, deszczu, zimna, lecz też bez problemu się go czyści. Wystarczy strumień wody i po kłopocie.

labuh

Posty: 7