Siatki sportowe, szukam !!

Siatki sportowe, szukam !!

Witam serdecznie. Co polecacie, a dokładnie jaki sklep z ofertą siatek sznurkowych do domu. Chodzi mi o zabezpieczenie schodów wzdłuż barierki i może też okna w dziecięcym pokoju. Czekam i z góry dziękuję

mniszek56

Posty: 2

 
Coś to mało podpowiedzi. Liczyłem na większe zainteresowanie tematem :) Cóż poszperam w tym co proponujecie. Najbardziej zależy mi na tym, żeby siatka na piłkochwyty posiadała certyfikat bezpieczeństwa, bo nie chciałbym, żeby później się ktoś przyczepił do tej sprawy. Bywa różnie :(

Ciszewe2

Posty: 17

 
W markecie widziałem piłkochwyty, ale to chyba jakaś chińszczyzna. Owszem wychodzi taniej niż nawet u producenta, ale nie narażałem się na taką jakość :) też poszukuję dobrej klasy piłkochwytu, który będzie służył na hali przez długie lata, a nie na rok.

Rrobo159

Posty: 8

 
W sumie chodzi o bezpieczeństwo, więc chyba każde siatki na piłkochwyty takie certyfikaty muszą mieć. Inaczej nie mogłyby być sprzedawane. Tak myślę, ale to prawda, że różnie w życiu bywa. Jak samemu nie zadbasz o pewne rzeczy, to może być kiepsko.

Wiśniak45

Posty: 5

 
Jakościowa siatka sznurkowa https://ochronne.com.pl/30-siatki-ochronne-na-pilkochwyty. To oferta tanich, a solidnych siatek. Sam miałem problem ze znalezieniem czegoś dobrego, więc tym bardziej polecam, bo sprawdziłem :)

Klarka

Posty: 5

 
Mnie też zależy na najlepszej jakości, więc poszukuję gdzie tylko się da. Potrzebuję zabezpieczyć w ogrodzie miejsce do zabawy dla dziecka. Wydaje mi się, że siatka sznurkowa byłaby najodpowiedniejsza, bowiem również bezpieczna pod względem zdrowotnym. To chyba materiał, który nie szkodzi zdrowiu.

Sarenka

Posty: 9

 
A jak sprawa wygląda z wysyłką? Czy można liczyć na darmową, bo jak doliczysz przesyłkę to już chyba tak tanio nie wychodzi. Ogólnie szukam chyba raczej producenta, bo tak jest taniej jeśli chodzi o siatki ochronne.

tigra32

Posty: 7

 
Mnóstwo propozycji siatek zabezpieczających jest online. Znaczące, żeby odnaleźć certyfikowane siatki, które umożliwią optymalny poziom bezpieczeństwa na obiektach sportowych. W przeciwnym wypadku mogą się doczepić.

adamczykkk00

Posty: 10